Hyundai Santa Fe Cabrio ile gökyüzünü tavana çevirdi otostil Santa Fe Cabrio

Hyundai Santa Fe Cabrio ile gökyüzünü tavana çevirdi

Hyundai Santa Fe Cabrio ile gökyüzünü tavana çevirdi

Nissan CrossCabriolet, geçmişte kalmış olabilir; ancak ruhu hala karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu sefer de Hyundai, yeni SUv’u Santa Fe için üstü açık bir model üretti. Hyundai Santa Fe Cabrio özel olarak üretildi.

Tamamen yenilenen Hyundai Santa Fe bu yılın başlarında tanıtıldı ve çok daha agresif bir görünüme sahip olarak yollarda yerini aldı. Ancak bu sefer Santa Fee satışa sunulmayan bir özellikle, üstü açık olarak karşımıza çıkıyor.

Tanıtım amaçlı üretildi

Bu yeni Santa Fe tek seferlik bir proje otomobili ve satışa sunulmayacak. Özel üretim Santa Fe, sadece tanıtım amaçlı kullanılmak üzere üretildi. Otomobilin tavanı, iç mekanının yukarıdan aşağıya fotoğraflarını çekmek için kaldırıldı. Yasal olarak da güvenlik açısından yollara çıkma izni olmayan bu otomobil, görevi tamamladığında imha edilecek.

Yani, Land Rover Evoque şu anda satın alınabilecek ve üstü açılabilen tek SUV olarak kalmaya devam ediyor. Land Rover, müşterilerine çeşitlilik sunmak için Cabrio Evoque ve coupe benzeri Velar gibi daha az pratikliğe sahip SUV’lar üretiyor.

Hyundai Santa Fe Cabrio