BMW Z4'ün yeni görüntüleri internete sızdı otostil dergi 2019 BMW Z4

Yeni BMW Z4 ilk kez otostil’de

Yeni BMW Z4 ilk kez otostil’de

BMW Z4 modelinin lansmanı giderek yaklaşmaya devam ederken, otomobille ilgili yeni görüntüler internete sızdı. Kamuflajlı olarak testleri devam eden modelin kamuflajsız görüntülerini sizler için yayınlıyoruz. 2019 BMW Z4 ‘ün yeni görüntüleri internete sızdı.

Pebble Beach’te tanıtılacak olan BMW Z4’ün yeni görüntüleri de internete sızdı. Audi TT ve Porsche Boxter’ın rakibi Z4’ün bu seferki görüntüleri, şirketin resmi çekimlerinde çekilmiş gibi gözüküyor.

Daha önce de otomobilin dış tasarımıyla ilgili bazı resimler internete sızmıştı, ancak bu sızıntı bize otomobilin son tasarımıyla ilgili daha detaylı ipuçları veriyor. Ayrıca bu sefer otomobilin kabininden de bir görüntü internete sızmış.

6 silindirli motor ile gelecek

Yeni Z4’ün performanslı versiyonunda M40i motoru yer alacak. M40i olarak adlandırılan bu motor, 6 silindirli ve turboşarj özelliklerine sahip. M departmanı tarafından geliştirilen bu modelde, adaptif süspansiyon sistemi ve daha büyük frenler diskleri yer alacakken, aynı zamanda otomobilin gövdesi de yere biraz daha yakın olacak.

Ayrıca BMW, kullanıcıları için daha düşük güç üreten, 4 silindirli turboşarjlı 180 ve 250 HP güç üreten modellerini de tanıtacak.

2019 BMW Z4

2019 BMW Z4

2019 BMW Z4