Mobil Ekspertiz otomobil satışında hız ve zaman kazandırıyor

Mobil Ekspertiz, İkinciyeni.com'un online ikinci el otomobil platformu. Bu platform sayesinde otomobillerin tüm kontrolleri hızlı bir şekilde yapılıyor ve aynı zamanda satışı da yapılıyor. 

PAYLAŞ

Mobil Ekspertiz 2018 ile otomobil satışı hızlandı. Otomobilin bulunduğu yerde teknolojik ekipmanlar ile kontroller yapılıyor. Bu kontroller uzman ve bağımsız mobil eksperle gerçekleştiriliyor.

Mobil Ekspertiz hizmeti, standart ekspertiz hizmeti standardına çok yakın otomobil kontrol ve incelemeleri içeriyor. Bununla birlikte bu hizmet sayesinde arıza tespit cihazı OBD ile otomobillerin geçmiş ve mevcut kayıt kontrolleri gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda zamandan tasarruf, minimum hasar riski ve konforlu hizmet sağlanıyor.

Mobil Ekspertiz 2018

Mobil Ekspertiz sayesinde otomobiller daha hızlı ve kolayca satılabiliyor. Otomobil alım satım işlemlerinde teslimat için lojistik hizmetini kullananlar, otomobillerini İstanbul içinde diledikleri yerden teslim alabiliyorlar. Ayrıca  İstanbul dışında da en yakın ikinciyeni.com şubesine getirilmesini talep edebilirler.

http://www.otostil.com/category/karsilastirma/