TÜV SÜD D-Expert klasik araç ekspertizi otostil dergi Klasik Otomobil

TÜV SÜD D-Expert ilk klasik araba ekspertizini gerçekleştirdi

TÜV SÜD D-Expert ilk klasik araba ekspertizini gerçekleştirdi

İkinci el araç ekspertiz hizmetini tüketicilerle buluşturan TÜV SÜD D-Expert, Türkiye’deki ilk klasik araç ekspertizini gerçekleştirdi. Klasik araç ekspertizi, Klasik Otomobil Festivali’nde izleyiciler önünde gerçekleştirildi.

TÜV SÜD D-Expert, 29 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap’ta düzenlenen Klasik Otomobil Festivali’ne destek verdi ve izleyiciler önünde klasik bir aracın ekspertizini gerçekleştirdi.

1958 model bir araç incelendi

TÜV SÜD Auto Plus GmbH eksperi Mehmet Nur tarafından izleyiciler önünde gerçekleştirilen ekspertizde Mercedes 190SL 1958 model bir araç incelenerek, teknik detaylar hakkında bilgi verildi. Klasik araç ekspertizi katılımcılar tarafından büyük ilgiyle izlendi.

Türkiye’de kurumsal firmalara ve tüketiciye ikinci el araç ekspertiz hizmeti sunan TÜV SÜD D-Expert, dünyanın önde gelen teknik hizmet sağlayıcısı TÜV SÜD güvencesiyle, ileri teknolojiler kullanarak müşterilerine profesyonel hizmet sağlıyor. Araç durumu ile ilgili kesin ve ayrıntılı bilgilendirme sunan rapor ve objektif ekspertiz hizmeti sayesinde alıcı ve satıcı arasındaki güveni sağlıyor.

Klasik araç ekspertizi