Araba dergisi otostil modern kadının dergisi Women's Style Türkiye

Biraz izin istiyoruz

Biraz izin istiyoruz

Her iki dergimiz de bu kez iki aylık olarak bayilerdeki yerini almak için gün sayıyor. Malum artık yaz geldi ve otomotivde fabrikalar bile tatil yapıyor. İşte bu nedenle de biz de dergilerimizi iki aylık olarak piyasaya sunmaya karar verdik. Bu nedenle araba dergisi otostil modern kadının dergisi Women’s Style Türkiye Temmuz Ağustos sayıları ile okuyucularının karşısına çıkmak için hazır.

Ancak elbette tek sebep bu değil. Temmuz ayında evleniyorum ve bu nedenle de biraz tatil yapmak ve eşime vakit ayırmak için affınıza sığınarak izin istiyorum.

Ancak bu demek değil ki sizi en güncel otomotiv ve kadın dünyasına ilişkin haberlerden mahrum bırakacağız. Gerek Türkiye’nin en çok ziyaret edilen otomotiv portalı http://www.otostil.com gerekse modern kadının yeni sitesi http://www.womensstyletr.com her daim güncel olarak devam edecek. Ayrıca en yüksek etkileşimleri alan sosyal medya hesaplarımız aralıksız olarak bu süreçte çalışacaklar.

Derginin basılmadığı bu dönemde ise ayrıca yeni sayımız için yine lansmanlara katılacağız, testler yapmaya devam edeceğiz ve karşılaştırmalarla sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Şimdiden hepinize iyi tatiller

Mert Duran

mert@otostil.com