AutoClub'ın bu kampanyası hem indirimli hem hediyeli | OTOSTİL

AutoClub’ın bu kampanyası hem indirimli hem hediyeli

AutoClub’ın bu kampanyası hem indirimli hem hediyeli

Car care sektörünün en önemli marklarından biri haline gelen AutoClub yeni bir kampanyaya başladı. Düzenlenen kampanyada hem indirim hem de hediye var.

Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon + Ozonla Dezenfeksiyon uygulaması tüm AutoClub Uygulama Merkezlerinde 760 TL yerine sadece 380 ₺ + KDV!

Üstelik uygulama yaptıran herkese ıslak-kuru araç elektrik süpürgesi de hediye!

AutoClub yaptığı kampanya çalışmaları ile otomobil tutkunlarına en iyiyi sunmaya devam ediyor.

Kurulduğu günden bu yana otomobilin iç temizliği konusunda birçok çalışma yapan ve her fırsatta bunun önemine değinen AutoClub şimdi yepyeni bir kampanya ile bu çalışmalarını daha da ileriye götürüyor.

Yapılan birçok araştırma da her zaman en kirli ve en çok mikrop barındıran noktalardan birisi olarak tespit edilen otomobilin içinin temizliği büyük önem taşıyor. Her gün binlerce bakteriyi ve hatta mikrobu içerisine taşıdığımız otomobillerimiz bir süre sonra sağlığımızı tehdit eder hale geliyor.

Otomobilin içindeki tekstil ortamlar nedeniyle kolaylıkla yaşayabilen ve çoğalabilen bakteriler, virüsler, klima kanallarında oluşan bakteriler sağlığımızı tehdit ederken çoğu zaman dikkat edilmez. Oysa zamanımızın büyük bölümünü içinde geçirdiğimiz otomobillerdeki bu sağlıksız ortamlar ciddi problemleri de beraberinde getiriyor.

Otomobiller için büyük önem taşıyan mükemmel bir temizlik sağlayan detaylı iç temizlik ve sterilizasyon uygulaması ile otomobil içindeki virüs, bakteri ve mikropları %99,9 oranında yok eden ozonla dezenfeksiyon uygulamasının bir arada sunulduğu AutoClub’ın yeni kampanyası Türkiye genelindeki tüm uygulama merkezlerinde geçerli olacak.

Toplam fiyatı 760 ₺ olan detaylı iç temizlik ve sterilizasyon + ozonla dezenfeksiyon uygulaması bu kampanyada 380 ₺ + KDV’ye sunulacak.

Bununla birlikte kampanyadan faydalanan tüm müşterilerimize otomobillerinde kullanacakları Sinbo Islak – Kuru Elektrik Süpürgesi de hediye olarak verilecek.

Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar tüm AutoClub Uygulama Merkezleri’nde geçerli olacak.

Size en yakın AutoClub Uygulama Merkezi için;

https://www.autoclub.com.tr/uygulama-merkezleri/

Detaylı iç temizlik ve sterilizasyon uygulamasının detayları için;

https://www.autoclub.com.tr/detayli-ic-temizlik-ve-sterilizasyon/

Ozonla dezenfeksiyon uygulamasının detayları için;

https://www.autoclub.com.tr/ozonla-dezenfeksiyon/

AutoClub Kampanya

AutoClub Kampanya