ALJ Finans e-sözleşme araba kredisi kredi faiz oranları

ALJ Finans ile yerinizden kalkmadan otomobil kredisi dönemi başladı

ALJ Finans ile yerinizden kalkmadan otomobil kredisi dönemi başladı

ALJ Finans, kredi kullanımının en yoğun olduğu sektörlerin başında gelen otomotiv sektöründe “e-sözleşme” uygulamasını hayata geçiren ilk finansman şirketi oldu. Online kredi başvurusu ve e-sözleşme sistemi ile ALJ Finans, dijitalleşme vizyonu ile sektöründe fark yaratmaya devam ediyor. ALJ Finans e-sözleşme ile yerinizden kalkmadan otomobil kredisi dönemi başlamış oldu.

Toyota ve Lexus yetkili satıcıları ile Toyota X-Change ve Otoshops başta olmak üzere seçkin ikinci el otomobil satış noktalarında otomotiv kredisi çözümleri sunan ALJ Finans, web ve mobil bazlı dijital hizmetleriyle önemli yeniliklere adım atıyor.

Mart ayında devreye aldığı “KredimOL” mobil uygulaması sayesinde ALJ Finans müşterileri, ne kadar kredi alabileceklerini ücretsiz olarak öğrenebiliyor, hayallerindeki yeni veya ikinci el araç için kredi başvurusu gerçekleştirebiliyor ve kredi kullanım sonrası işlemlerini uygulama üzerinden rahatça takip edebiliyor. ALJ Finans e-sözleşme ile yerinizden kalkmadan otomobil kredisi dönemi başlamış oldu.

“E-sözleşme ile zahmetsiz kredi”

ALJ Finans’ın Haziran ayında başlattığı e-sözleşme uygulaması sayesinde, müşteriler, kredi sözleşmelerini ve krediyle ilgili dokümanların büyük bir bölümünü, mobil cihazları üzerinden elektronik ortamda inceleyerek onaylayabiliyorlar ve bu belgelere yine elektronik ortamda her zaman erişim sağlayabiliyorlar.
“Kişiye özel dijital hizmetler, süreçleri kolaylaştırıyor ve kısaltıyor”
ALJ Finansman A.Ş Genel Müdürü Nilüfer Günhan dijitalleşen dünyamızda artık tek noktadan hizmetin haricinde, her an, her yerde ve anında ve müşteriye özel hizmetlerin öne çıktığını belirterek “E-sözleşme sürecini geliştiren ‘ilk otomotiv finansman şirketi’ olmanın gururunu yaşıyoruz. ALJ Finans olarak hedefimiz, geliştirdiğimiz dijital süreçler ile müşterilerimize kolay ve hızlı hizmet sunmak, iş ortaklarımızın işlerini kolaylaştırmak, tek noktadan hizmet anlayışını, mekan bağımsız, mobilite özellikleri ile sunmak. KredimOL üzerinden sunduğumuz e-başvuru’dan sonra geliştirdiğimiz e-sözleşme hizmeti sayesinde, müşterilerimiz, mevzuat gereği zorunlu olmadıkça sayfalarca basılı kağıdı imzalamak zorunda kalmıyor; elektronik ortamdan dokümanlarını inceleyip, onaylaması yeterli oluyor. “Bir Dünya Bir Gelecek” misyonumuz dahilinde, her türlü ticaretten daha önemli gördüğümüz, doğaya ve insana saygı prensibimizi de korumuş ve ormanlarımızın yok olmamasını desteklemiş oluyoruz.” dedi.

“Kredi kullanımı artarak devam edecektir”
ALJ Finans Genel Müdürü Nilüfer Günhan, otomotiv pazarının geçtiğimiz seneye göre düşük, ancak sene başındaki tahminlerin üzerinde seyretmesi paralelinde, kredi kullanımının da 2016 ile benzer seviyede olduğunu belirtiyor. “2017 Haziran sonu itibarıyla bankalar ve finansman şirketlerinin oluşturduğu otomotiv kredisi stok büyüklüğü 46.9 Milyar TL olarak gerçekleşmiştir. Toyota Finans, Otoshops Finans ve Lexus Prime Finance hizmetlerimizle, 2017 yılının ilk yedi ayında Toyota yeni araç kredisi, ikinci el araç kredisi, diğer marka araç kredilerinde hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz. Yılı yeni ve ikinci el otomobil kredilerinde geçtiğimiz seneki performansımızın üzerinde tamamlamak istiyoruz. Özellikle ikinci el araç kredilerinde büyüme trendi yakaladık.

2.el otomobil kredisi hizmetlerimiz dahilinde 12 yaşa kadar araçlar için 48 aya varan vadeler ile kredi kullanım imkanı sunuyoruz. Önümüzdeki dönemde, sektör olarak ülkemizin büyümesini var gücümüzle desteklemek ve KOBI’ler başta olmak üzere reel sektöre mal ve hizmet alımları için finansman desteği sağlamak ana odağımız olacaktır.” dedi.

ALJ Finans e-sözleşme

https://www.aljfinans.com.tr/