Yokohama Subaru WRX STI lastik markaları lastikler

Subaru WRX STI Yokohama ile performansı zirveye taşıyacak

Subaru WRX STI Yokohama ile performansı zirveye taşıyacak

Yokohama’nın yenilenen performans lastiği ADVAN Sport V105, Subaru WRX STI’ın original ekipmanı olarak kullanılmaya başlandı. Yokohama Subaru WRX STI birlikteliği performansı zirveye taşıyacak gibi görünüyor.

Yokohama Lastikleri içerisindeki en prestijli modellerden ADVAN Sport V105, yüksek performansıyla bilinen Subaru WRX STI otomobillerin orijinal fabrika ekipmanı olarak kullanılmaya başlanıyor. 245/35R19 89W ölçüsündeki lastikler hem Japonya hem de diğer pazarlarda WRX STI modellerinde resmi lastik olarak görev yapacaklar.

ADVAN Sport V105, yüksek performanslı premium otomobiller için geliştirilmiş, üst düzey yol tutuşu muhteşem konfor ve güvenlik karakteriyle birleştiren özel bir lastik. Subaru WRX STI, Subaru’nun simetrik sürekli dört çeker sistemi sayesinde süperspor otomobillerin yüksek performansını, 4 kapılı sedan bir aracın pratikliğiyle bütünleştiriyor. Aracın yeni geliştirilen elektronik kontrol sistemleri (Araç Dinamikleri Kontrol Sistemi – VDCS), lastiklerin genişletilmiş iz açıklıklarıyla bir araya geldiğinde sürüş ve güvenlik anlamında yeni bir seviye yakalanıyor.

Yokohama Subaru WRX STI

YOKOHAMA
1917 yılında Japonya’nın Tokyo kentinde kurulan YOKOHAMA Rubber Co. 20 bini aşkın çalışanı ile yüksek kalitedeki ürünlerini 100’ü aşkın ülkede satışa sunuyor. YOKOHAMA; binek otomobiller, kamyonet, kamyon ve otobüslerin yanı sıra madencilik, inşaat ekipmanları ve endüstriyel araçlar gibi farklı grupları kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahip. Yokohoma Lastik Şirketi, dünya çapında sekiz ülkede 13 lastik tesisinde 20.000 kişiye iş imkânı sağlıyor.

YOKOHAMA lastikleri Türkiye’de 1983 yılından bu yana Bayraktar Grubu tarafından ithal edilip bayileri vasıtasıyla Türkiye pazarına sunuluyor. Yüksek kalite ve polimer teknolojisindeki zengin deneyimleriyle dünya çapında tercih edilen lastik markası olan YOKOHAMA, FIA World Touring Car Championship (WTCC), Japanese GT and ALMS (American Le Mans Series) başta olmak üzere dünyaca ünlü yarışlara ve motor sporlarına verdiği resmi destek ile tanınıyor.

Yokohama Subaru WRX STI

www.yokohama.com.tr