Yeni Suzuki Swift 2018 suzuki modelleri suzuki ikinci el araba dergisi

Yeni Suzuki Swift hiç olmadığı kadar iddialı geliyor

Yeni Suzuki Swift hiç olmadığı kadar iddialı geliyor

Suzuki Swift ilk üç neslinde ülkemizde aradığını çok bulamayan bir otomobil olmuştu. Fakat bu durum dördüncü nesliyle birlikte 2018 yılında değişiyor gibi görünüyor. A ve B segmentinin arasında yer alan bir model olan Yeni Suzuki Swift 2018 yılında bu tasarımıyla beklenenden daha fazla satabilir.

Suzuki Swift A ve B segmentinin ortasında yer alan bir model. Ölçüleriyle de tam bu sınıfta yer alıyor. Küçük ama kullanışlı otomobillerin tercih edilmeye başlanmasıyla birlikte ülkemizde  Yeni Suzuki Swift 2018 modelin iyi satış rakamlarına ulaşacağını düşünüyoruz.

Bu düşüncemizdeki en önemli neden yeni tasarım detayları. Yerini aldığı modeli göre sıradanlıktan tamamen kurtulmuş. Küçük ve kötü görünen havalandırma ızgarasını terk ederek daha dinamik bir görünüme bürünmüş. Büyük farları da terk ederek daha sportif bir aydınlatma sistemini kullanmaya başlamış. Aracın bütününde bu tip değişimler yapılarak hiç olmadığı kadar iddialı görünen bir araç ortaya çıkarılmış.

Aracın motor kaputunun altında yatan üniteler açısından da son derece iddialı olacağı gelen bilgiler arasında. 1.0 lt ve 1.2 lt benzinli motorun görev aldığı araçta 1.3 litre dizel motorun da yer alması gündemde. 5 ileri manuel ve 5 ileri oranlı otomatik şanzıman araçta görev yapacak. Bunun yanında eskiden olduğu gibi bu araçta dört tekerlekten çekiş sisteminin yenilinmiş hali de görev yapacak. Bu aracın 2018’in ilk aylarında tanıtımı yapılacak. Yılın ikinci çeyreğinde ülkemizde satışa sunulmasını bekliyoruz.

Yeni Suzuki Swift 2018

Yeni Suzuki Swift 2018