Yeni Skoda Fabia fiyatı Skoda Türkiye otostil dergi araba dergisi

Yeni Skoda Fabia Türkiye’ye kaç paradan geldi açıklıyoruz

Yeni Skoda Fabia Türkiye’ye kaç paradan geldi açıklıyoruz

Skoda’nın, yenilenen tasarımının yanı sıra teknolojik donanımları da zenginleştirilen B segmentindeki popüler modeli Fabia, Türkiye’de satışa sunuldu. Kompakt boyutlarına karşın sunduğu geniş iç hacim ve bagaj hacmiyle beğenilen Yeni Fabia, 88.400 TL’den başlayan fiyatlarla Skoda showroomlarındaki yerini aldı.

Yeni Skoda Fabia fiyatı

Yenilenen Skoda Fabia Türkiye pazarında 75 PS 1.0 ve 110 PS 1.0 TSI olmak üzere iki farklı benzinli motor seçeneğiyle sunuluyor. Yeniden tasarlanmış radyatör ızgarası, yeni farlar, isteğe bağlı olarak LED teknolojisiyle de satın alınabilen, yeni stop lambaları, farklılaşan ön ve arka tamponlar, Fabia’ya daha belirgin bir karakter katıyor.

“Yenilenen Fabia B segmentinde elimizi güçlendirecek”

B sınıfında yoğun bir rekabetin yaşandığını söyleyen Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Zafer Başar, yenilenen Fabia ile her bakımdan daha iddialı bir hale geldiklerini belirtti. Başar, “Yenilenen Fabia, markanın satış adetleri ve pazar payını artırma hedeflerinde büyük rol oynuyor. Skoda markasının toplam satışları içinde Fabia yüzde 12 paya sahip. ÖTV indiriminin uygulandığı bu dönemde, mevcut Fabia modelimizin stoklarını bitirdik. Yenilenen Fabia da avantajlı fiyatlarla birlikte kısa zamanda müşterilerimizin beğenisini kazanacaktır. Önümüzdeki yıl ise, tam bir takvim yılı satılacak olmasıyla Skoda markasına daha önemli katkılar yapacaktır“ dedi.

İki farklı donanım seçeneği

Yeni Fabia Ambition ve Style olmak üzere iki farklı donanım paketiyle sunuluyor. Yeniden tasarlanan, farklı renk seçenekleri ve desenlerin kullanıldığı gösterge paneli dahil olmak üzere daha fazla kişiselleştirme alternatifi getiriyor. Fabia‘nın üç silindirli, 1.0 litre hacminde TSI motoru 7 ileri DSG otomatik şanzımanla birlikte sunuluyor. Bununla birlikte 1.0 TSI DSG kombinasyonu, Fabia’nın pratikliği artıran station Combi versiyonuyla da tercih edilebiliyor.