Stil Yayıncılık 2018 yenilik otostil Women's Style Türkiye Girl's Style

Stil Yayıncılık 2018 yılında da büyümeye devam ediyor

Stil Yayıncılık 2018 yılında da büyümeye devam ediyor

Stil Yayıncılık 2018 yenilik yılında da büyümeye devam ediyor. Bünyesinde yerli otomobil dergisi otostil, modern kadının yeni dergisi Women’s Style Türkiye ve gençliğin bir solukta okuduğu Girl’s Style Türkiye dergilerini barındıran Stil Yayıncılık atılımlarına bu yıl da devam edecek.

Türkiye’nin yerli otomobil dergisi otostil, tüm Türkiye’de satılmaya devam ediyor. 84 sayfa ve 7.5 TL bedelle alınabilen otostil, Migros, Macro Center, Kipa, Carrefour, D&R başta olmak üzere tüm zincir market ve kitap evlerinden temin edilebiliyor.

Women’s Style Türkiye ve Girl’s Style Türkiye dergileri ise Migros, Macro Center ve D&R satış noktalarında, iki dergi birlikte 10 TL bedelle satın alınabiliyor.

2018 yılında da yatırımlarına ara vermeden devam eden ve edecek olan Stil Yayıncılık, kısa sürede büyüyen sosyal medya hesaplarından da okurlarıyla iletişim halinde. Tüm hesaplarından haftada 4 milyon etkileşim elde eden yayıncılık şirketi, okuyucularının fikirlerine önem vererek bu yıl da takipçilerinden gelen istek ve talepler doğrultusunda yayınlarına devam edecek.

Bizi takip etmeye devam edin, sürprizlerimizi kaçırmayın…

Stil Yayıncılık 2018