Yeni Opel Mokka X 2019 Opel fiyatları otostil dergisi

Bu kez olmuş dedirten yeni Opel Mokka X ilk kez otostil’de

Bu kez olmuş dedirten yeni Opel Mokka X ilk kez otostil’de

Yeni Opel Mokka X 2019 yılında geliyor. Tasarımı baştan sona değişti. Yeni Opel Mokka X ilk kez otostil’de.

Opel’in en çok güvendiği modellerden olan Mokka X, önümüzdeki yıl komple yenileniyor. Yeni Mokka X, ağabeyi Grandland X’i andıran bir tasarıma kavuşacak.

Yeni Mokka X’in dış tasarımında yeni sis farları en önemli değişikliği oluşturuyor. Aracın ızgarası da değiştirilirken farları da değişimden etkilenecek.

Yeni Opel Mokka X 2019 yılında geliyor

Aracın profilinde en önemli farklılıklar ise arka kısma doğru olacak ve kalın C sütunu kullanılmaya başlanacak. Arkada ise Grandland X ile benzer stopların kullanılması bekleniyor. Automedia’nın bu özel çizimine göre aracın arkası oldukça sade tutulacak ve arkada Mokka X logosu dışında belirgin bir detay olmayacak. İki renkli gövde sayesinde yine sportif bir görünüm elde edilecekken, kişiselleştirme seçeneğinin çok fazla olması beklenmiyor.

Peugeot turbosu coşturacak

PSA Grubu’na katılmasıyla motorlarında değişikliklerin yaşanmaya başlandığı Opel’de, Mokka X’in yeni neslinde de Peugeot raflarından alınan 1.2 litrelik turbo benzinli motorun yoğun olarak kullanılacağı belirtiliyor. EAT6 tam otomatik şanzıman da tüketicilere sunulacak.

Yeni Opel Mokka X 2019

Yeni Opel Mokka X 2019

Yeni Opel Mokka X 2019

Yeni Opel Mokka X 2019