Yeni Mercedes X Class Mercedes kaç para Araba Dergisi otostil

Yeni Mercedes X Class konforuyla binekleri aratmıyor

Yeni Mercedes X Class konforuyla binekleri aratmıyor

Mercedes’in ilk pick-up modeli X-Class, İstanbul’da düzenlenen etkinlikle basın mensupları tarafından test edildi. İlk premium pick-up olarak lanse edilen model 163 HP ve 190 HP’lik iki motorla bayilerdeki yerini aldı bile. Yeni Mercedes X Class

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz test sürüşü etkinliğinde, “50.yılımızı kutladığımız 2017 yılında X-Class dahil olmak üzere toplam 9.041 adet araç sattık ve karşılaştırmalı hafif ticari araç pazarında ikinci sırada yer aldık. Pick-up segmentine hızlı bir giriş yaptığımız ve Türkiye’de Aralık ayında satışa sunduğumuz X-Class aracımızdan kısa sürede 238 adet satarak Mercedes-Benz küresel satışları içinde en fazla X-Class satan ülke olduk” dedi. Akdeniz ayrıca, “Bugün bizim için ayrı bir heyecan yaratan basın test sürüşümüzle sizlerle bir araya geldiğimiz için son derece mutlu ve heyecanlıyız. Pick-up dünyasında fark yaratacağına inandığımız X-Class araçlarımızla güzel bir off-road performansı deneyimlemenizi diliyoruz” dedi.

2017 Aralık ayından itibaren Türkiye pazarında satışa sunulan Mercedes-Benz X-Class, üç farklı kokpit süslemesi, ikisi kontrast dikişli deri olmak üzere altı farklı koltuk döşemesi ve iki farklı tavan rengiyle müşterilerine zengin malzeme ve renk çeşitliliği sunuyor.

Pick-up pazarına güçlü bir giriş yapan ve pazarın değişen ihtiyaçlarına göre tasarlanan Mercedes-Benz X-Class; çift çıtalı ön ızgarası, uzun motor kaputu ve uzun geniş farlarıyla güçlü görünüme sahip.

Yeni Mercedes X Class 

Yeni Mercedes X Class

Yeni Mercedes X Class