Yeni Mercedes E Serisi yazın geliyor otostil Dergisi

Yeni Mercedes E Serisi yazın yollarda olacak

Yeni Mercedes E Serisi yazın yollarda olacak

Mercedes’in en prestijli modellerinden olan E Serisi 2016 yılında yenilenerek yollarla buluşmuştu. Bu yıl yaz aylarında ise modelin makyajlı versiyonu tüketicilerin karşısına çıkacak.

Geçtiğimiz günlerde modelin kamuflajlı halini paylaşan firma araçla ilgili önemli bilgiler de paylaştı. Buna göre yeni modelde otonom sürüş özellikleri iyileştirilirken aynı zamanda motor seçeneklerinde de değişiklikler olacak.

Araç ilk kez Cenevre Otomobil Fuarı’nda lanse edilecek. Ancak yollarla buluşması yaz aylarını bulacak. Buna göre yeni modelde özellikle A Sedan modelinde gördüğümüz yüz tasarımı kullanılacak. Daha yayvan bir yüze kavuşan aracın arka kısmında da değişiklikler mevcut.

İç mekanda ses kontrollü 2 adet 10,25 inçlik bilgi eğlence sisteminin yer alacağını belirten firma aynı zamanda dokunmatik kumandalara da yer verecek.

Aracın otonom sürüş destek sistemleri makyajlı modelde daha hassas çalışacak. Ayrıca aktif frenleme yardımcısı, şerit takip sistemi, aktif kör nokta uyarı sistemi, adaptif hız sabitleme sistemleri güncel modelden çok daha ileri bir seviyede sunulacak.

Makyajlı modelde 7 plug-in hybrid versiyonun olacağını açıklayan firma dizel motorlar konusunda ise şimdilik bir bilgi paylaşmadı.

Yeni Mercedes E Serisi

Yeni Mercedes E Serisi

Yeni Mercedes E Serisi

Yeni Mercedes E Serisi