VW Grand California'yı kamp meraklıları için tasarladı otostil VW Grand California

VW Grand California’yı kamp meraklıları için tasarladı

VW Grand California’yı kamp meraklıları için tasarladı

Volkswagen Grand California; kamp severlere, otomobil üreticisinin Transporter ve Crafter araçlarının tabanında modern bir minibüsten daha fazlasını sunuyor. VW Grand California kamp severlere özel olarak tasarlandı.

Volkswagen Grand California; açılabilen çatısı, ocağı, buzdolabı ve yeterince büyük iki kişilik yatağı ile uzun bir kampta veya yolculukta size ihtiyacınız olan her şeyi sunmaya geliyor.

VW, California’yı daha da büyük olan Crafter minibüsüyle birleştirdi ve ortaya; 24 Ağustos’tan 2 Eylül tarihine kadar Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen 2018 Caravan Salon etkinliğinde tanıtılacak olan Grand California çıktı.

Banyo ve geniş uyku alanı

Grand California, yaklaşık 6.10 metre uzunluğunda; bu da tasarımcıların ekstra alanları banyo ve arkada geniş bir uyku alanıyla değerlendirmesine imkan vermiş. Arkadaki uyku alanı, tıpkı küçük California’daki gibi çatıdaki ranzaya ek olarak sunulmuş.

Geniş ve kullanışlı yaşam alanı

Grand California, ön tarafında döner koltuklar ve oturma alanı olarak çift kişilik bir koltuk ile donatılmış. Büyük yemek masası, dört kişinin birlikte yemek için oturabileceği geniş bir alan sağlamış. Mutfak armatürleri ise; dondurucu bölmeli çekmeceli buzdolabı, çiftli ocak, lavabo, çeşitli çekmeceler ve açılır rafları içinde barındırıyor.

24 galonluk su deposu

Grand California’nın, küçük California’ya göre en büyük avantajı ise banyosu. Banyo, bir tuvalet ve duşa ek olarak; parçaları katlanır bir lavabo, banyo malzemeleri için tutuculu raflar, entegre tuvalet kağıdı tutuculu bir dolap, havlu tutucular ve havalandırma için bir tavan penceresini içinde barındırıyor Ayrıca araç yaklaşık 24 galon suyu depolayabiliyor.

Mevcut özellikler arasında arka tarafa tavana monte edilmiş bir klima, tente, arka bisiklet rafı, kamp masası ve sandalyeler de bulunuyor. Bunların yanında, çatıya monte edilen bir güneş paneli sistemi, bir WiFi erişim noktası ve televizyon için bir uydu anteni de kamp severlere sunuluyor.

VW’nin, Grand California’nın fiyatını Caravan Salon etkinliğindeki tanıtım esnasında açıklaması bekleniyor.

VW Grand California

VW Grand California

VW Grand California