Vespa Primavera artık daha da şirin OTOSTİL

Mickey Mouse Edition by Vespa Ağustosta Türkiye’de!

Mickey Mouse Edition by Vespa Ağustosta Türkiye’de!

Vespa ve eğlence sektöründe dünyanın en büyük medya şirketlerinden Disney büyük bir iş birliğine imza attı. İki ikonik marka, sınırlı sayıda üretilecek Disney Mickey Mouse Edition by Vespa isimli özel bir model ile Disney’in 100. yıl dönümünü kutluyor.

Vespa ile, 2023’te 100. yıl dönümünü kutlayan Disney, her zaman kusursuz şekil ve renklerden oluşan bir ikonografi ile zamanın ruhunu yakalamayı başardı. Vespa’nın özgürlüğe ve eğlenceye değer vermesiyle, Disney’in hikaye anlatma ve macera değerlerinin birleşmesiyle ortaya çıkan Disney Mickey Mouse Edition by Vespa, daha önce Disney ve Pixar’ın animasyon başyapıtı Luca’nın fantastik maceralarında hayalleri gerçeğe dönüştürdü. Disney’in 100. yıl dönümünün kutlanması kapsamında yollara çıkacak olan Disney Mickey Mouse Edition by Vespa, ağustos ayından itibaren Türkiye’de satılmaya başlanacak. Vespa, ulaşım aracından çok daha fazlasını, bir yaşam biçimini, sürücünün kişiliğini, geçmişini ve yolculuğunun uzantısını temsil ediyor. Disney Mickey Mouse Edition by Vespa isimli bu özel versiyon ise insanların hayal gücünü özgür bırakan ve büyük hayaller kurmaya teşvik eden harika bir yol arkadaşı oluyor.

İkonik renkleri ile Mickey Mouse’u simgeliyor

Bu ikonik iş birliği kapsamında Vespa Primavera 50, 125 ve 150 cc motor seçenekleriyle, siyah, kırmızı, beyaz ve sarı renklerden oluşan gövdesiyle yollara çıkıyor. Bu renkler yıllardır, Walt Disney’in ünlü Mickey Mouse karakterinde kullanılıyor. Sarı jantlar ve ön çamurluk, Mickey Mouse’un ayakkabılarını anımsatırken, siyah aynalar onun kusursuz yuvarlak kulaklarını simgeliyor. Karakterin siluetini özetleyen grafik desen, scooter’ın ön yüzü ile birlikte her iki tarafını da süslüyor. Ana gövde siyah renkliyken, Mickey Mouse’un kırmızı şortu da ayak koyma yerleri ve ön göğüsteki detayda kullanılıyor. Ayrıca, hem selede hem de ön karenajda Mickey Mouse imzası dikkat çekiyor. Disney Mickey Mouse Edition by Vespa, model ile uyumlu, çarpıcı renklerdeki kask ile de satın alınabiliyor.