Yeni Vespa Primavera 150 ülkemizde satışa sunuldu otostil Vespa Primavera 150

Yeni Vespa Primavera 150 ülkemizde satışa sunuldu

Yeni Vespa Primavera 150 ülkemizde satışa sunuldu

Vespa, uzun zamandır merakla beklenen yeni modeliyle kendi sınıfında fark yaratmaya devam ediyor. Vespa Primavera 150 ülkemizde satışa sunuldu.

Vespa Primavera 150 ABS modeli; kalite, işçilik, tasarım ve konfor anlamında rakiplerine karşı üstünlük sağlarken, güçlü ve ekonomik motoruyla da ön plana çıkıyor.

Vespa, motosiklet tutkunları tarafından uzun süredir merakla beklenen yeni modeliyle kendi sınıfında fark yaratmaya devam ediyor. Yeni Vespa Primavera 150 ABS modeli, zamanı aşan tasarım özellikleri, işçilik, kalite ve konfor alanındaki iddiasıyla rakiplerine karşı ezici bir üstünlük sağlıyor.

Birçok renk seçeneğiyle tercih edilebilen Primavera 150 ABS, LED farları, 12 inç boyutundaki jantlar, uzaktan kumandayla açılabilen selesi ile öne çıkarken, 154 cc hacmindeki tek silindirli, elektronik enjeksiyonlu motoruyla da güç ve ekonomi vaat ediyor.

Primavera 150 ABS, Ağustos ayına özel 23 bin 990 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Üstelik kredi kartına vade farksız 12 ay taksitle de satın alınabiliyor.

Vespa Primavera 150