Toyota aile günü 2018, toyota fabrika, toyota modelleri, ikinci el toyota

Toyota aile günü etkinliğine 13 bin kişi katıldı

Toyota aile günü etkinliğine 13 bin kişi katıldı

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye tarafından düzenlenen Geleneksel Aile Günü etkinliği gerçekleşti. Çalışanların aileleriyle birlikte katıldığı fabrika bahçesinde düzenlenen etkinlikte Türk Halk Müziği’nin sevilen sesi Kubat sahne aldı. Toyota aile günü 2018

Türkiye’nin üretim ve ihracat şampiyonu kuruluşlarından Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye ailesi geleneksel olarak düzenlenen Aile Günü’nde bir araya geldi. Rekor üretim ve ihracat rakamlarıyla gelen 2017 sonuçlarını da kutlama niteliğinde gerçekleşen Aile Günü etkinlikleri renkli görüntülere sahne oldu.

Toyota aile günü 2018

Fabrika bahçesinde gerçekleşen ve 13 bin kişilik katılımla yoğun ilginin gösterildiği etkinlikte, çalışanlar aileleriyle birlikte gün boyu piknik yapıp aktivite alanlarında zaman geçirdi. Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye çalışanları ve ailelerinin keyifli vakit geçirmesini amaçlayan etkinlikte, hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik çeşitli atölye faaliyetleri ve animatörlü aktivitelerin organize edildi. Aile Günü’nün sonunda sahneye çıkan Kubat, sevilen türküleriyle katılımcılara unutulmaz bir akşam yaşattı.