Suzuki’nin SUV modeli Vitara’da 8 bin TL’ye varan indirim başladı

Geçtiğimiz yıl kendi sınıfında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modellerinden biri olan Suzuki Vitara’da fırsatlar Haziran ayında da devam ediyor.

PAYLAŞ

Geçtiğimiz yıl kendi sınıfında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modellerinden biri olan Suzuki Vitara’da indirim fırsatları Haziran ayında da devam ediyor. Suzuki Vitara indirim avantajlarıyla haziran ayında karşımızda.

8 bin TL’ye varan hurda teşviki indirimiyle birlikte 103 bin 250 TL’den başlayan satış fiyatıyla dikkatleri tekrar üzerine çeken Suzuki Vitara, 3 farklı donanım seçeneği ve geniş ürün yelpazesiyle ön plana çıkıyor.

3 farklı donanım seçeneği bulunuyor

Suzuki’nin SUV modeli Vitara, Haziran ayında da sunduğu fırsatlarla hem off-road tutkunlarına hem de şehirdeki maceraseverlere sesleniyor. 3 farklı donanım seçeneği bulunan Suzuki Vitara, 8 bin TL’ye varan hurda teşvikiyle birlikte 103 bin 250 TL’den başlayan satış fiyatıyla dikkatleri tekrar üzerine çekiyor.

Euro NCAP’ten 5 yıldız alan Suzuki Vitara’da yokuş kalkış desteği ve eğim iniş kontrol sistemi gibi elektronik yardımcılar sürüş güvenliğini desteklerken, radar fren destek sistemi ve adaptif hız sabitleme sistemi gibi pek çok yeni güvenlik unsurları da bulunuyor.

Sürüş koşullarına uygun 4 farklı sürüş modu

Suzuki DNA’sının işlendiği dört tekerlekten çekiş sistemi Allgrip 4×4 sayesinde Vitara, zorlu arazi şartlarıyla başa çıkabilirken, sürüş koşullarına uygun olarak dört farklı sürüş modunu da sürücüsüne sunabiliyor. Ayrıca Vitara’da tam 10.1 inç boyutundaki dokunmatik multimedya sistemi, navigasyon, Bluetooth ve USB girişi özellikleri standart olarak sunuluyor.

Her biri yüksek yakıt verimliliğine sahip iki adet benzinli motor seçeneği kullanılan Vitara’da; 1,6 litrelik VVT benzinli motor, 6000 d/dak’da 120 HP güç ve 4400 d/dak’da 156 Nm tork üretirken, 1,4 litrelik Turbo Boosterjet benzinli motor ise 140 HP güç ve 220 Nm tork üretiyor. Her iki motor seçeneğinde de yeni nesil 4×4 Allgrip teknolojisiyle 4 farklı sürüş deneyimi yaşatan SUV, sürüş koşuluna bağlı olarak 2 çeker ve 4 çeker kullanım imkânı da veriyor.

Suzuki Vitara indirim avantajlarıyla haziran ayında karşımızda