SDF Bandırma’daki traktör fabrikasını yeniledi

SDF Türkiye, Bandirma’da 50 Milyon TL ilave yatırım ile gerçekleştirdiği 140.000 m2 alana kurulan, yeni üretim tesislerinin açılışını 03 Mayıs Cuma günü yaptı.

PAYLAŞ
sdf traktör fabrikası

Yıllık 15.000 adet traktör üretimi kapasitesine sahip bu dev yatırım, bünyesinde birçok operasyonuda barındırıyor. Üretim kompleksi; şanzıman üretim hattı ile birlikte, 2 bağımsız traktör üretim bandı, boyahaneler, yedek parça deposu, eğitim binası, açık-kapalı antrepo, sevkiyat alanları ve idari ofislerden oluşuyor. Yeni yatırım ile birlikte artan kapasite ve üretim yeteneği Şirketin içinde bulunduğu bu önemli pazardaki uzun vadeli hedef ve stratejilerini de destekliyor.

Bandırma daki bu yeni tesis sadece bulunduğu bölgeyi değil; aynı zamanda SDF’nin Avrupa ve denizaşırı ülke pazarlarına da destek sağlayan üretim tesisleri arasına girmiş oldu.

4 Marka (Same, Deutz-Fahr, Lamborghini ve Hurlimann) ve 45-110 hp aralığında yüzlerce modelin üretiminin gerçekleşeceği bu tesiste sadece Avrupa pazarı için oluşturulmuş özel seriler var. 60-110 hp aralığındaki bu özel seriler Same-Dorado Natural, Deutz-Fahr 5D; Lamborghini Spire Trend and Hurlimann XA marka ve modelleri adı altında Bandırma tesislerinde üretilecektir.

Yaklaşık 300 davetlinin bulunduğu açılışa, SDF’nin üst düzey yöneticileri de katıldı. SDF Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Aldo Carozza, SDF Group CEO’su Sn.Lodovico Bussolati açılışa özel Türkiye’ye geldi.

sdf traktör fabrikası