Sadece Cenevre'ye özel Citroen C-Aircross | OTOSTİL

Sadece Cenevre’ye özel Citroen C-Aircross

Sadece Cenevre’ye özel Citroen C-Aircross

Citroen’in kompakt SUV modeli C-Aircross Concept’in dünya prömiyeri 7 Mart’ta kapılarını basına açacak olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirilecek. C-Aircross Concept, sade ve ferah kabini, kullanılan sıcak malzemeler ve hayatı kolaylaştıran teknolojileriyle markanın ürün stratejisinde ulaştığı yeni seviyeyi gösteriyor.

Citroen’in kompakt SUV segmentindeki yeni aracının ön gösterimi olan C-Aircross Concept, 7 Mart’ta kapılarını açacak olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilenmeye hazırlanıyor. Citroen’in ürün stratejisinde yeni bir aşama olan C-Aircross Concept, markanın C4 Cactus ile başlayan, yeni C3 ile devam eden yeni tasarım vizyonunu daha da somutlaştırıyor.

Markanın yakın geçmişte açıkladığı Citroen Advanced Comfort programı kapsamında hayata geçirilen, hem dış tasarımında hem de iç mekanında konfor ve fonksiyonellik çözümleri sunmaya hazırlanan C-Aircross Concept, sade ve ferah kabininde kullanılan sıcak malzemeler ve kullanıcı dostu teknolojileriyle kompakt SUV segmentine farklı bir anlayış getirecek.

4.15 metre uzunluğunda olan C-Aircross Concept, 1.74 metre genişliği ve 1.63 metrelik yüksekliğiyle kompakt SUV segmentinde yer alıyor.

Arka kapılar geriye doğru açılıyor

B sütunu bulunmayan C-Aircross Concept’in arka kapıları geriye doğru açılıyor. Panoramik cam tavan ve C sütunlarına yerleştirilen kelebek camlarıyla kesintisiz bir aydınlık sağlanan kabinde Citroen Advanced Comfort programının en son yenilikleri kullanılıyor. Pürüzsüz yüzeyleri renk sıçramaları ve grafik kontrastlar ile hareketlendiren Citroen tasarımcıları, mavi ve “Parlak Mercan Kırmızı”nın kontrastıyla ilginç bir yaşam alanı ortaya çıkartmışlar.

Citroen_Aircross_Concept__4_ Citroen_Aircross_Concept__3_ Citroen_Aircross_Concept__1_ Citroen_Aircross_Concept__10_