Porsche Macan yenilendi, Yeni Porsche Macan, Porsche SUV, otostil com

Porsche Macan yenilendi ay başında satışa sunuluyor

Porsche Macan yenilendi ay başında satışa sunuluyor

Porsche Macan yenilendi. Bu kompakt sınıf SUV, 2014 yılında ilk kez piyasaya sürülmesinden bu yana büyük bir başarıya imza attı. Şimdi bu başarısını daha da ileri götürme peşinde.

Yeni Porsche Macan tasarım özellikleri, konfor, bağlanabilirlik ve sürüş dinamikleri bakımından büyük bir değişim geçirdi. Macan, kendi segmentinde Porsche’nin sportif amiral gemisi pozisyonunu koruyor.

Porsche genlerini taşıyor

Üç boyutlu LED şerit arka farlarıyla yeni Macan, Porsche’nin tasarım DNA’sını taşıyor. LED teknolojisi ise ön farlarda standart olarak sunuluyor. Yeni dokunmatik 11 inçlik Porsche Communication Management (PCM) ekranı, yeniden tasarlanmış ve yeniden konumlandırılmış olan hava menfezleri ve 911 serisinden görmeye alışık olduğumuz GT spor direksiyon otomobilin içinde yapılan en çarpıcı değişiklikler arasında.

PCM, standart olarak sunulan online navigasyon sistemi ve akıllı sesli komut özelliği gibi yeni dijital fonksiyonlara erişim sağlıyor. Otomobilin konfor sağlayan ekipman yelpazesi ise artık yoğun trafik asistanı, iyonlaştırıcı ve ısıtmalı ön cam özelliklerini kapsıyor.

Porsche Macan daha sportif oldu

Otomobilin dışında yapılan akıllıca değişiklikler sayesinde yeni Macan şimdi hiç olmadığı kadar sportif ve modern bir görünüme sahip. Otomobilde bulunan birçok detay, ikonik 911 spor otomobil ve 918 Spyder modellerinin DNA’sını yansıtıyor. Yeni Macan’da aydınlatma özellikle kilit bir rol oynuyor: Yeni Macan’ın ön farlarında LED teknolojisi standart olarak sunuluyor. Üç boyutlu tasarıma sahip modüllerden oluşan yüksek kalitedeki aydınlatma sistemi istenildiğinde daha da iyi hale getirilebiliyor.

Porsche Macan ne zaman geliyor?

Yeni Porsche Macan Ağustos ayının başında Çin’de satışa sunuluyor. Çin’in ardından Avrupa ülkelerinde de satışına başlanacak.

Porsche Macan yenilendi

Porsche Macan

Porsche Macan yenilendi

Porsche Macan

Porsche Macan yenilendi

Porsche Macan

Porsche Macan yenilendi