Pirelli Türkiye Pirelli Driver standı otostil dergi araba dergisi

Pirelli yeni showroom tasarımını fuarda gösterecek

Pirelli yeni showroom tasarımını fuarda gösterecek

Pirelli Türkiye, The Tire Cologne 2018 fuarına katılıyor. Son kullanıcılara yönelik ürünlerinin sayısını arttıran Pirelli, Yüksek Değerli ürünlere daha fazla odaklanıyor. Yılın ilk çeyreğindeki sonuçlarda Yüksek Değerli bileşenlerin ağırlığının arttığı teyit edilirken 2018 sonuna kadar toplam gelirlerin %60’ına eşit olacağı öngörülüyor.

Pirelli’nin Avrupa Ticaretinden Sorumlu Üst Yöneticisi Livio Magni, “Mükemmel Uyum stratejisi, müşterilerimizin, sürücülerin ve otomobil üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak anlamına geliyor. Siber Teknolojilerle yaptığımız gibi hızla gelişen ve lastik sektörü dahil tüm tedarikçi birimlerine zorlu görevler empoze eden otomotiv sektörünün geri kalanıyla birlikte ilerlemek gerekiyor” vurgusunda bulunuyor. “Pirelli, filo operatörlerinin, özel sürücülerin ve otomobil üreticilerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilen çeşitli Siber teknoloji sistemleriyle bu trende yanıt veriyor. The Tire Cologne fuarında odaklandığımız konulardan biri bu dijital sistemler olacak. Bu nedenle, Köln’de ilk defa klasik fuar konseptini tamamlayacak olan ‘Digital Reality’ (Dijital Gerçeklik) ve ‘Future Tire Conference’ (Geleceğin Lastiği Konferansı) gibi uzmanlık kongrelerinde konularının uzmanlarıyla yoğun bilgi alışverişinde bulunmayı bekliyoruz.” Pirelli’nin Mükemmel Uyum stratejisi, sürücülerin kişisel istekleri kadar otomobil üreticilerinin uzmanlıklarına da yanıt vermek için talebe göre geliştirilen ürün ve hizmetlere odaklanıyor. Mükemmel uyum çözümleri arasında ayrıca P Zero Color Edition ve farklı otomobiller için lastik yanaklarında özel işaretler taşıyan (her üretici için farklı işaretlemeler) spesifik lastiklerin geliştirilmesi de yer alıyor.

Grubun önde gelen yöneticileri, ziyaretçileri 510 metrekarelik yeni stant kompleksinde (Hall 6.1, A koridoru no. 020 ve 021, B koridoru no. 029 ve B bulvar koridoru no. 011) konuk edecek.

Pirelli’nin sunacağı diğer ürün ve sistemler:

· Akıllı IOT sistemi Pirelli Connesso.

· Pirelli Color Edition lastikleri.

. Premium ve prestij araçların orijinal ekipmanı olan Pirelli OE lastikleri.

· Pirelli’nin en yeni yaz, kış ve dört mevsim lastik yelpazesinden öne çıkan ürünler;

· Metzeler ve Pirelli markalarının motosiklet lastikleri yelpazelerinden ünlü üreticilerin efsane motosikletlerinde kullanılan modeller de dahil en güncel ve popüler ürünler;

· DRIVER mağazasının bir modeli.

Ziyaretçiler burada Pirelli’nin bağımsız lastik bayileri için geliştirdiği premium perakende mağaza konsepti DRIVER hakkında bilgi edinebiliyor. İş ortakları, ticari kararlarında bağımsızlıkları nedeniyle kısıtlanmadan bu güçlü ağın çok çeşitli servis modüllerinden yararlanabiliyor.

Çeşitli konferans salonları ve Champion Bar, küçük ve büyük grupların görüşmeleri için mekan olarak kullanılabilecek.