2 ay bayilerde kalacak otostil Temmuz-Ağustos sayısı çıktı | OTOSTİL

2 ay bayilerde kalacak otostil Temmuz-Ağustos sayısı çıktı

2 ay bayilerde kalacak otostil Temmuz-Ağustos sayısı çıktı

otoSTİL dergisi basılı olarak hayatına devam ederken, dijital tarafta da kendini geliştirmeye devam ediyor. Turkcell’in dergilik uygulamasında da yer alan otoSTİL’in güncel ve geçmiş sayılarını Turkcell Dergilik uygulamasından okuyabilirsiniz. otostil dergisi Temmuz-Ağustos 2019

Turkcell kullanıcılarının kullanabildiği Dergilik uygulaması üzerinden okuyabildiğiniz dergimizi; Dergilik uygulamasına üye iseniz ücret ödemeden, Dergilik uygulamasına üye değilseniz 4.49 TL ücret karşılığında satın alıp okuyabilirsiniz. Böylece otoSTİL dergisini her an yanınızda taşımış ve istediğiniz yerde akıllı telefon veya tabletinizden okuyabilirsiniz.

otostil test yilligi

 

otostil dergisi Temmuz-Ağustos 2019

Yerli Otomobil Dergisi otostil dergi Temmuz-Ağustos sayısında da iddialı. Her ay basılı olarak yayın hayatına ara vermeden devam eden otostil’in Temmuz-Ağustos sayısında Türkiye’de yer alan yeni otomobillerin hemen hemen hepsinin testine yer verdi. Birbirinden farklı testlerin, sürüş izlenimlerinin ve haberlerin yer aldığı OtoStil Temmuz-Ağustos sayımızı seçkin bayilerden ve Turkcell Dergilik üzerinden temin edebilirsiniz.