otostil dergisi Nisan 2019 sayısı Turkcell dergilikte otostil dergisi

Yoksa Otostil’in Nisan sayısını hala okumadınız mı?

Yoksa Otostil’in Nisan sayısını hala okumadınız mı?

otoSTİL dergisi basılı olarak hayatına devam ederken, dijital tarafta da kendini geliştirmeye devam ediyor. Turkcell’in dergilik uygulamasında da yer alan otoSTİL’in güncel ve geçmiş sayılarını Turkcell Dergilik uygulamasından okuyabilirsiniz. otostil dergisi Nisan 2019

Turkcell kullanıcılarının kullanabildiği Dergilik uygulaması üzerinden okuyabildiğiniz dergimizi; Dergilik uygulamasına üye iseniz ücret ödemeden, Dergilik uygulamasına üye değilseniz 4.49 TL ücret karşılığında satın alıp okuyabilirsiniz. Böylece otoSTİL dergisini her an yanınızda taşımış ve istediğiniz yerde akıllı telefon veya tabletinizden okuyabilirsiniz.

otostil dergisi Eylül 2018

otostil dergisi Nisan 2019

Yerli Otomobil Dergisi otostil dergi Nisan sayısında da iddialı. Her ay basılı olarak yayın hayatına ara vermeden devam eden otostil’in Nisan sayısında Mercedes Vito ile Ford Tourneo Custom kozlarını paylaşmak için karşı karşıya geldi.

Ayrıca hafif ticari segmentinin bir birinden iddialı modelleri ve küçük HB’lerin karşılaştırma yazısı gibi birbirinden iddialı konular da Nisan sayısında sizlerin keyifle okumasını bekliyor.