Opel Mokka X Opel Türkiye otostil dergi araba dergisi

Ayın Yıldızı Küçük SUV’larda Opel Mokka X oldu

Ayın Yıldızı Küçük SUV’larda Opel Mokka X oldu

Türkiye’nin yerli otomobil dergisi olarak sosyal medya üzerinden “Otostil Ayın Yıldızı” isimli araştırma başlattık. Artık her ay Facebook ve Instagram hesaplarımız üzerinden sizlerin önüne modeller sunuyor ve hangisini seçtiğinizi soruyoruz. Yılsonundaysa Otostil Yılın Yıldızını belirlemek için yine sizin fikirlerinizi alacağız.

“Otostil Ayın Yıldızı” olarak belirlediğimiz sosyal medya araştırmamızda amacımız öncelikli olarak sizlerle birlikte sohbet etmek. Yani siz değerli okuyucularımızla sosyal medya üzerinden sohbet etme fırsatı bulmak ve bu sırada gelen cevaplarla iletişimimizi güçlendirmek. Sadece sizlerle değil, sizlerin de kendi aranızda yaptığınız sohbetleri takip ederek hem keyifli anlar yaşıyoruz hem de sizin düşüncelerinizi öğrenmiş oluyoruz. Bunun yanında sizlerin otomobil seçimlerini araştırmak için yaptığımız bu araştırma aynı zamanda bizlere hazırladığımız haberler konusunda da çok önemli bir yardımcı oluyor. Yerli Otomobil Dergisi’nin bunu yapmasından başka normal bir şey olamaz. Gerçek kullanıcılar ve onların seçimi bizler için çok önemli bir kriter ve sürekli olarak en çok değer verdiğimiz konu.

1,4 milyon kişiye eriştik

Bu ay size lüks arazi araçları sınıfından 6 model arasından seçim yapmanızı istedik. Peugeot 2008, Opel Mokka X, Kia Soul, Fiat 500X, Citroen C3 Aircross ve Ford EcoSport arasından seçim yapmanızı istediğimiz Ayın Yıldızı’nda Opel Mokka X sizlerden gelen oylarla birinci oldu.
Sonuçta Facebook ve Instagram üzerinden 1200 adede yakın yorum yapılan araştırmada karşımıza 1050 oy çıktı.  Elde ettiğimiz sonuç tamamen sizler tarafından belirlenmiş durumda. Dileyenler hesaplarımıza girerek bu sonuçları birebir olarak takip edebilir. Sizlerin büyük desteğiyle sona eren araştırmamızda kazanan Opel Mokka X olurken, Peugeot 2008 ikinci, Ford EcoSport üçüncü, Fiat 500X dördüncü, Citroen C3 Aircross beşinci ve Kia Soul altıncı oldu.

Opel Mokka X tasarımıyla takipçilerimizin beğenisini kazanırken Peugeot 2008 de yeni motor ve şanzımanıyla beğeni topladı. Kia Soul ise ne yazık ki rakiplerine kıyasla bir hayli az oy aldı ve iddialı tasarımına rağmen sonuncu olmaktan kurtulamadı.

Aslında kazananın ya da kaybedenin olmadığı bir araştırmanın sonunca sizlerin ülkemizin popüler sınıfı sedanlar içinde hangi otomobilleri tercih ettiğinizi ya da hangi özelliklerin sizler için çok önemli olduğunu da notlarımız arasına eklemiş olduk. Bundan böyle dergimizde bu kriterlere göre yayınlar yapmaya devam edeceğiz.

Opel Mokka X

Opel Mokka X Instagram Anketi

Opel Mokka X

Opel Mokka X Facebook Anketi

Opel Mokka X ayın yıldızı oldu