Nissan motor kontrol hizmeti Temmuz ayı fırsatları tatil kampanyası

Nissan tatil öncesi ücretsiz motor kontrolüne çağırıyor

Nissan tatil öncesi ücretsiz motor kontrolüne çağırıyor

Nissan Yetkili Servisleri Temmuz ayı boyunca tatile çıkacak Nissan sahiplerine motor içi, motor dışı ve motor olmak üzere ücretsiz kontrol hizmeti veriyor. Nissan motor kontrol hizmeti

Yaz döneminde tatil amaçlı olarak uzun yol seyahati yapacak Nissan sahipleri, 1 – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında tüm Nissan yetkili servislerinde ücretsiz olarak servis kontrolü yaptırabilecek. Nissan yetkili servislerini randevu alarak ziyaret eden tüm müşteriler araç içi, araç dışı ve motor bölümünde 20 noktanın kontrolünü ücretsiz olarak yaptırabilecek.

Çekiliş de var

Ayrıca, Nissan Türkiye düzenlediği çekiliş kampanyasıyla 27 Temmuz’a kadar Nissan yetkili satış noktalarından Qashqai veya X-Trail satın alan iki aileye Antalya’da, üç gece dört günlük 5 yıldızlı tatil fırsatı sunuyor. Her 100.000TL için bir çekiliş hakkı kazanan talihliler, Eylül ayında Antalya’da dört kişilik aile tatili kazanma şansı elde ediyor.

Araç sahibi olmak isteyenlere de fırsat

Nissan, araç sahibi olmak isteyenlere Temmuz ayı boyunca %1,29 faiz avantajıyla 70 bin TL’ye varan finansman desteği sunuyor.

Kampanyalar kapsamında; Qashqai, Temmuz ayı boyunca %1,29 faiz oranı ve 24 aya varan vade seçenekleriyle 50 bin TL’ye kadar finansman desteği ile sunuluyor. Öte yandan, X-Trail ise Qashqai ile aynı vade ve faiz oranıyla birlikte 70 bin TL’ye kadar finansman desteğiyle satılıyor.