İkinci el yıldızları listesi uygun fiyatlı otomobiller otostil dergi araba dergisi

Uygun fiyatlarla satın alınabilecek ikinci el yıldızları

Uygun fiyatlarla satın alınabilecek ikinci el yıldızları

İkinci el yıldızları uygun fiyatlı premium bir model satın almak isteyenler için listemizde.

Günümüzde ikinci el otomobil fiyatları her geçen gün artıyor. Durum böyle olunca uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz premium otomobilleri sizin için sıraladık.

Chrysler 300 C

İkinci el yıldızları

Ülkemizde 3.0 litrelik dizel motorlu modelinin ilgi gördüğü 300C’yi ortalama, 70.000 TL ödeyerek satın alabilirsiniz. Ayrıca otomobilin performans sevenlere yönelik 6.1 SRT versiyonuda bulunuyor.

Chrysler Crossfire

İkinci el yıldızları

İki kişilik roadster almak ama yollarda sürekli görmediğiniz bir model arıyorsanız Crossfire sizin için üretilmiş bir otomobil. Coupe ve Roadster olarak iki farklı versiyonu bulunan otomobili ikinci elde ortalama 60.000 TL’ye satın alabilirsiniz.

Land Rover Discovery 3

İkinci el yıldızları

SUV segmentinin atalarından Discovery 3’ün 2.7 litrelik V6 dizel motorlu versiyonunu ortalama 100.000 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Jaguar X-Type

İkinci el yıldızları

Jaguar’ın bir dönemler üretmiş olduğu X-Type modeli zamanında yoğun bir talep görmemiş olmasına rağmen ikinci elde ortalama 40.000 TL’ye alınabilecek premium otomobiller arasında yer alıyor.

BMW X5

İkinci el yıldızları

BMW’nin büyük SUV modeli X5 günümüzde oldukça popüler bir model. Fakat fiyatı yüzünden onu satın alamayanlar için 2000 model ve sonrası modeller alternatif olabilir. 3 litrelik dizel motorlu versiyonunu ortalama 65.000 TL’ye satın alabilirsiniz.

İkinci el yıldızları bir arada