Hyundai bayi Hyundai yetkili satıcılar Hyundai fiyatları otostil dergisi

Hyundai pop up store açtı bayileri korku sardı

Hyundai pop up store açtı bayileri korku sardı

Hyundai yurtdışında oldukça yaygın olan pop up store anlayışını ülkemizde de hayata geçirdi. Bu bayiler tüm ülkeyi gezmesiyle avantajlı olsa da yüksek ücretler ödeyip bayi açanlar için çok sevilen bir uygulama değil. Hyundai bayi size geliyor.

Hyundai, müşterileriyle bir araya gelmek ve keyifli anlar yaşatabilmek adına yeni bir showroom projesi geliştirdi. Aileleri ile birlikte Hyundai modellerini şehrin göbeğindeki alışveriş merkezleri veya merkezi bir konumda test etmek isteyen müşteriler, yıl boyunca bu özel hizmetten yararlanmış olacak. Tüm Türkiye’yi gezecek olan Hyundai pop-up showroom, 150m2 ’lik alanıyla yeni ürün gamını tanıtırken aynı zamanda araçlarla test sürüşüne de imkan sağlayacak.

Hyundai bayi size geliyor

Bu yenilik kulağa çok hoş gelse de Hyundi yetkili satıcıları bu durumdan hoşlanmayacaklardır. Düşünsenize bugün ortalama bir bayinin kurulum maliyeti 15 milyon lirayı geçiyor. Siz bu devasa yatırımı yaparak belki de bölgenizdeki tek satıcısınız ve hedefleri tutturmak için uğraşıyorsunuz ancak o da ne birden yakınınıza kısa süreli de olsa Hyundai’nin pop up bayisi kuruluyor.

Daha çok AVM’lerde olacak

Daha çok AVM’lerde hizmet vermesi beklenen bu pop up store aslında tüketicilerin modellere ulaşımını kolaylaştırsa da yetkili satıcıların rekabet gücünü azaltıyor. Bakalım kısa süre sonra Hyundai bayilerinden bu konu ile ilgili sesler yükselecek mi?

http://www.otostil.com/category/yenilikler/