Çok yol yapana Doblo ve Fiorino 5 bin TL indirimli

Fiat Professional, “En Uzun Gece” indirimini bu yıl da cazip şekilde sunuyor. Fiat sahipleri, 21 Aralık tarihinde hayata geçen kampanya ile Doblo ve Fiorino alımlarında kilometrelerce indirim kazanıyor. Üstelik kilometre üzerinden sağlanan ve 5 bin TL’ye varan bu indirimi 0.49 faizli kredi ile birlikte kullanabiliyorlar.

PAYLAŞ

Fiat Professional, ses getiren “21 Aralık / En Uzun Gece” indirim kampanyasını bir kez daha hayata geçiriyor. Geçtiğimiz yıl da düzenlenen ve ses getiren kampanyada, Fiat markalı araç sahipleri sıfır kilometre Doblo veya Fiorino alımlarında, mevcut aracıyla şimdiye kadar yaptıkları kilometre kadar indirim kazanıyor.

Üstelik kilometre üzerinden sağlanan indirim tutarına ek olarak 0.49 faizli kredi kullanma imkanından da yararlanabiliyorlar.

Kampanyada 100 bin – 200 bin km arasında yol kat eden Fiat marka araç sahiplerine 1.500 TL’lik indirim uygulanıyor. Kilometresi 200-250 bin arasında olan kullanıcılar için 3 bin TL indirim avantajı bulunuyor. 250 bin km ve üzerinde yol kat edenlere ise tam 5 bin TL tutarında indirim sağlanıyor. ​