Fiat Egea Sedan yeni donanıma kavuştu. www.otostil.com

Fiat Egea Sedan yeni donanıma kavuştu

Fiat Egea Sedan yeni donanıma kavuştu

Fiat Egea Sedan yeni donanıma kavuştu. Kalite, konfor, teknoloji ve görünüm anlamında Egea Sedan’ı daha da yukarılara taşıyan Lounge Plus donanım seviyesi, ürün yelpazesinin en üst noktasında konumlandırılıyor.

Lounge Plus donanım seviyesiyle birlikte, tıpkı Egea Hatchback ve Egea Station Wagon’un Lounge Plus donanım seviyesindeki gibi, projeksiyon tip farlar ve LED gündüz farları artık standart olarak sunuluyor.

Yeni kokpit tasarımıyla birlikte, 7 inç boyutundaki dokunmatik tablet ekranlı multimedya sistemi Egea Sedan Lounge Plus’ta yerini alıyor. Kapı içlerinde mat siyah malzemelere yer verilirken, kokpit, direksiyon kumanda grubu ve vites körüğü çevresindeki krom dekorlar kalite algısını daha da yükseltiyor.  Ayrıca koltuk döşemelerinde süet-kumaş kombinasyonu kullanılmış.

Fiat Egea Sedan’ın Lounge Plus donanım seviyesi, 6 ileri tork konvertörlü otomatik şanzımanla donatılmış 1.6 E-Torq 110 HP benzinli motor ve çift kavramalı DCT şanzıman seçeneğinin de sunulduğu 1.6 Multijet motorla tercih edilebiliyor. Fiat Egea Sedan Lounge Plus, 80 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla bayilerdeki yerini aldı bile.