Enterprise’da 299 TL’ye Mercedes-Benz Vito var

Enterprise Türkiye, Eylül ayına özel birbirinden avantajlı kiralama fırsatları sunuyor. Enterprise’da 8+1 kişilik yolcu kapasiteli Mercedes-Benz Vito, sadece 299 TL’ye kiralanabiliyor.

PAYLAŞ

Enterprise Rent-A-Car’ın Türkiye iştiraki Enterprise Türkiye, Eylül ayında araç kiralamak isteyenlere birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor. Enterprise Eylül kampanyası dahilinde farklı seçenekler de var.

30 Eylül’e kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, 8+1 kişilik yolcu kapasitesiyle geniş ve konforlu bir seyahate imkan tanıyan Mercedes-Benz Vito yalnızca 299 TL’ye kiralanabiliyor. Bununla beraber, Mercedes-Benz Vito modelini Antalya Havalimanı, Trabzon, Bodrum ve Dalaman’dan teslim alarak İstanbul’daki Enterprise ofislerine teslim edenlerden tek yön ücreti de alınmıyor.

Eylül ayında İstanbul’a dönüşler ücretsiz

Enterprise Eylül kampanyası dahilinde ay boyunca Antalya Havalimanı, Trabzon, Bodrum ve Dalaman’dan kiralanan diğer araçlarda da geçerli oluyor. Araçlarını söz konusu ofislerden teslim alan kullanıcıların, İstanbul’daki Enterprise ofislerine araçlar teslim edildiği takdirde tek yön ücretini Enterprise karşılıyor. Öte yandan Enterprise, yine Eylül ayına özel olarak dizel otomatik Hyundai Accent Blue modelinde ise sadece 199 TL’ye kiralama fırsatı sunuyor. Mercedes-Benz Vito ve Hyundai Accent Blue kampanyaları www.enterprise.com.tr üzerinden yapılan kiralamalarda geçerli oluyor.