Cadillac modelleri 2018 Cadillac fiyatları otostil dergisi

General Motors Ford’dan korktu 10 bin dolar indirim yaptı

General Motors Ford’dan korktu 10 bin dolar indirim yaptı

Lincoln Navigator satışları patladı Cadillac korktu. Cadillac modelleri 2018 yenilikleri neler?

Amerika’da şu anda Lincoln Navigator rüzgarı esiyor. Bu modelin son günlerde artan talebi en büyük rakip olan Cadillac için tehdit oluşturmaya başladı ve General Motors da buna karşı önlem olarak Cadillac Escalade modelinde 10 bin dolarlık bir indirim yaptı.

Yapılan açıklamaya göre örneğin tüm 2016 model Escalade sahipleri eğer araçlarını yenilemek isterse kendilerine 7 bin 500 dolar indirim yapılacak. 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek bu kampanyayı marka “aile içindekileri korumak için yapılmış özel bir kampanya” olarak açıklıyor.

Rekabet fiyat indirtti

Lincoln Navigator yenilenip Escalade modeli artık yaşlanmaya başladığı için şu anda Amerika’da bu kampanyanın çok da sağlıklı ilerlemeyeceği belirtiliyor.

Yapılan bir araştırmaya göre geçtiğimiz ay Lincoln Navigator araçlar bayiye geldikten ortalama 7 gün sonra yeni sahibine teslim edilmiş ve bu modelin bayide kalma süresi 1 hafta olarak hesaplanmış. Bu sayede de teslimlerin yüzde 63 arttığı belirtiliyor. Navigator’un Amerika fiyatının 100 bin dolara ulaştığı göz önüne alındığında bu hiç de ucuz olmayan araç için çok önemli bir başarı.

Cadillac Escalade vs Lincoln Navigator

Cadillac Escalade vs Lincoln Navigator

Cadillac modelleri 2018