BMW şehir içinde scooter öneriyor | OTOSTİL

BMW şehir içinde scooter öneriyor

BMW şehir içinde scooter öneriyor

Motosiklet bölümüyle de bu alanda önemli bir söz sahibi olan BMW, yeni konsept modeli Concept Link ile şehir içinde otomobil kullanımı olabildiğince minimuma indirecek gibi görünüyor.

Concorso d’Eleganza Villa d’Este’de 8 Serisi ile öne çıkan BMW, bu organizasyonda bir de scooter konsept sergiledi. Motosiklet konusunda son derece tecrübeli olan ve zengin ürün gamına sahip olan BMW, zamansız bir konsept olarak açıkladığı model ile şehir için taşımacılığında alışkanlıkları değiştirmek istiyor.

Tamamen elektrikli hazırlanan scooter’da gidon altında sürücünün ihtiyaç duyduğu tüm bilgiler ekrandan yansıtılıyor. Firma bu model için ne scooter ne de motosiklet dese de tasarımına baktığımızda onu bir scooter olarak adlandırmak mümkün. Şu an için bu modelin seri üretime geçmesi konusunda bir açıklama yapmayan firma, eğer olumlu tepkiler alırsa 2 yıl içinde bu aracı yollara çıkartacak. Kompakt boyutlarına rağmen sürücüsüne yanındaki eşyalar için gerekli alanı da sunan konsept aracın dar alanlarda yüksek manevra kabiliyeti olduğu belirtiliyor.

bmw1 bmw2 bmw3