Auto King Automechanika'ya çıkarma yaptı OTOSTİL

“Auto King Olarak Sektörün Geleceğine Odaklanacağız”

“Auto King Olarak Sektörün Geleceğine Odaklanacağız”

20 yılı aşkın deneyimi olan oto bakım, mekanik ve onarım markası Auto King; otomotiv sektörünün profesörlerini bir araya getiren Automechanika İstanbul Fuar’ında sektör profesyonelleri ve temsilcileri ile buluşmaya hazır.

Otomotiv satış sonrası endüstrisi için dünyada önemli bir ticaret fuarı markası olan Automechanika’nın düzenlediği Automechanika İstanbul Fuarı, Türkiye’deki tek etkinlik olma özelliğini taşıyor. Üç kıtadan tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getirecek Automechanika Istanbul Fuar’ına ulusal arenadan yüksek katılım bekleniyor. Auto King Genel Müdürü Barbaros Özkök ve tüm Auto King çalışanlarının katılımının olacağı fuarda, otomotiv endüstrisinin geleceğine ve konumuna odaklanılacak. Yoğun ilgi beklenen Automechanika İstanbul Fuar’ı; kapsamlı ürün gruplarının tanıtımı, sektörel konularda çeşitli seminer ve workshop programlarına da alan tanıyacak.

Sektör Devleri Arasında Auto King de Yerini Alıyor

Otomotiv sektörünün geleceğine odaklanan Automechanika İstanbul Fuar’ında yerini almaya hazırlanan Auto King, ulusal ve uluslararası tüm firmaların buluşacağı ve işbirliklerinin geliştirileceği amaçlayan organizasyonda ürün ve hizmetleri ile ön plana çıkmayı hedefliyor. Fuarda marka tanıtımının yanı sıra bayilik fırsatları ve kullanılan cihazlara yönelik bilgi verilirken Auto King Oto Ekspertiz hizmetinin tüm kapsam ve sunduğu avantajlar da detaylarıyla paylaşılacak. Aracı değerinde alıp satmanın doğru ve tarafsız adresi olmak için büyüyen franchise ağı ile Türkiye’nin her noktasına ulaşmayı hedeflediklerini ifade eden Auto King Genel Müdürü Barbaros Özkök, sundukları son teknoloji ekipmanlar ve garantili ekspertiz raporuyla da müşterilerinin yanında olduklarını fuar boyunca vurgulayacaklarını belirtti.

Automechanika İstanbul Fuar’ının gücüne ve erişimine dikkat çeken Genel Müdür Özkök, “En son 2021’de düzenlenen fuarı 121 ülkeden toplam 60 bin 634 profesyonel ziyaret etti. Dolayısıyla böyle bir önemli organizasyonda paydaşlar ve sektörle bir araya gelme fırsatı yakalayacağız. Auto King olarak bunun heyecanını yaşıyoruz. Yeni dünya düzeninde otomotiv sektörünün değişen teknolojilerini yakından takip etmek ve pazarın nabzını tutmak için kaçırılmaz bir fırsat. Markamız için önemli katkıları olacak bu fuar, hedeflerimizi büyütmeye ve bizi bir adım öne taşımaya yardımcı olacak.’’ şeklinde konuştu.

2-5 Haziran tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan otomotiv sektörü için bir otorite niteliğindeki Automechanika İstanbul Fuar’ına katılacak Auto King, 14 salon D173 numaralı standa yerini alarak fuar boyunca misafirlerini ağırlayacak.