Araba dergisi otostil Şubat sayısı satışa sunuldu. Otostil kaç para?

Test Yıllığı hediyeli otostil Şubat sayısı bayilerde

Test Yıllığı hediyeli otostil Şubat sayısı bayilerde

Araba dergisi otostil Şubat sayısı bayilerde. Türkiye’nin yerli otomobil dergisi otostil’in Şubat sayısı tüm Türkiye’de bayilerde. Migros, D&R, Carrefour, Kipa başta olmak üzere dergiyi tüm zincir market ve kitapevlerinden satın alabilirsiniz. Bir solukta okuyacağınız birbirinden önemli yenilikler ve yeni satışa çıkan modellerin testleri bulunan derginin Şubat sayısı ücretsiz Test Yıllığı ile de çok iddialı. Araba dergisi otostil Şubat sayısı satışa sunuldu

Araba dergisi otostil Şubat sayısı bayilerde

Türkiye’nin yerli otomobil dergisi otostil’in Şubat sayısı bayilerde. Migros, D&R, Carrefour, Kipa başta olmak üzere dergiyi tüm zincir market ve kitapevlerinden satın alabilirsiniz. Araba dergisi otostil son sayısıyla da daha iddialı.

Araba dergisi otostil Şubat sayısı çıktı
Yerli otomobil dergisi olarak yayın hayatına başlayan otostil, her ay okuyucuları ile buluşuyor. Konusunda uzman ekip tarafından hazırlanan Türkiye’nin yerli otomobil dergisi otostil, 84 sayfa olarak satışa sunuluyor. Aylık olarak yayın hayatına başladığından itibaren dergi kolay ulaşılabilir olması için 7.5 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Araba dergisi otostil Şubat ayında da iddialı.

Araba dergisi otostil Şubat sayısı tüm Türkiye’de satışa sunuldu

Konusunda uzman ekip tarafından hazırlanan otostil, test ve karşılaştırma konusunda son derece iddialı işler ortaya koyuyor. Bunun yanında tüketiciler tarafından çok merak edilen karşılaştırmalarla otomobillerin en iyilerini bularak tüketicileri bilgilendiriyor.

Araba Dergisi otostil Şubat sayısı

http://www.otostil.com/category/haberler/

Güncel haberleri 7/24 takip eden yerli otomobil dergisi otostil aynı zamanda otostil.com isimli web sayfasından Türkiye’nin en güncel ve en hızlı otomobil sitesini de okuyucularıyla buluşturuyor. Site ziyaretçi açısından her geçen gün daha fazla insana ulaşmayı başarıyor.

http://www.womensstyletr.com/category/moda/

WOMEN’S STYLE TÜRKİYE
YENİ KADININ DERGİSİ

Mayıs ayında kadınlar yepyeni bir kadın dergisiyle buluştu.
STİL YAYINCILIK tarafından yayınlanan WOMEN’S STYLE TÜRKİYE, moda, stil ve güzelliğin ana çatısını oluşturduğu, sağlıktan, psikolojiye, kariyerden cinselliğe, doyurucu içeriğiyle kadını ilgilendiren tüm konulara ışık tutan ‘life style’ bir kadın dergisi… WOMEN’S STYLE TÜRKİYE Şubat sayısı Macro, Migros ve d&r’da satışa sunuldu. Popüler röportajlar ve dopdolu içeriğiyle dergi dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Women’s Style Şubat sayısı

Kendi ayakları üzerinde duran, kentli, ekonomik özgürlüğünü elinde tutan modern kadını hedefleyen WOMEN’S STYLE TÜRKİYE dergisi, geliştirdiği grafik düzeni ve kağıt kalitesiyle de yükselen trendlere açık olma özelliğini ön planda tutuyor.

Samimi dili, hayatı kucaklayan tavrı, üretmeyi özendiren misyonuyla yaşamayı seven modern kadını hedefleyen WOMEN’S STYLE TÜRKİYE dergisinin Genel Yayın Yönetmenliği’ni Eva Aksu üstleniyor.

WOMEN’S STYLE TÜRKİYE WEB SAYFASI SÜREKLİ GÜNCEL

http://www.womensstyletr.com

Women’s Style Türkiye Şubat sayısı çıktı