Alfa Romeo Giulia Türkiye'de | OTOSTİL

Alfa Romeo Giulia Türkiye’de

Alfa Romeo Giulia Türkiye’de

Alfa Romeo Giulia, ülkemizde satışa sunuldu. Giulia, tasarımı, son teknoloji yenilikçi motorları ile öne çıkarken Türkiye’de 3 farklı motor ve donanım seçeneğiyle tercih edilebiliyor.

Otomobil severlerin merakla beklediği Alfa Romeo Giulia, şubat ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunuldu. Üstün sportif özellikleriyle İtalyan markasının saygın geçmişini günümüzde başarıyla yansıtan Giulia, global lansmandan bugüne birçok uluslararası nitelikte ödülün sahibi oldu. Tüm Alfa Romeo’lar gibi markanın mirasını, hız ve güzelliği ile dengeleyen Giulia, otomotiv dünyasında İtalyan stilinin en üst düzeyde ifadesi haline geliyor.

Alfa Romeo Giulia, Euro NCAP’ten yüzde 98’lik yetişkin yolcu koruma notuyla tüm zamanların en yüksek sonucunu elde etmiş, markanın aktif ve pasif güvenlik alanında yüksek standartlarını net biçimde ortaya koymuştu.

Türkiye’de 2.0 litre 200 HP arkadan itişli, 2.0 litre 280 HP dört tekerden çekişli ve 2.9 litre 510 HP arkadan itişli kombinasyona sahip 3 farklı motor seçeneğiyle lüks sportif sedan pazarına giriş yapan Giulia’nın tüm motor seçenekleri, otomatik şanzımanla donatılmış olarak, müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Motor tipine göre Super, Veloce ve Quadrifoglio Verde adı verilen üç ayrı donanım seviyesiyle müşterilerinin beğenisine sunulan Alfa Romeo Giulia, benzersiz tasarımı, sürüş dinamizmi ve üstün teknolojik özellikleriyle sıra dışı bir Alfa Romeo modeli olarak öne çıkıyor.

Alfa Romeo Giulia Veloce-3

Alfa Romeo Giulia Veloce-2