"1 Adam 1000 Otomobil" Autoshow'da tanıtıldı | OTOSTİL

“1 Adam 1000 Otomobil” Autoshow’da tanıtıldı

“1 Adam 1000 Otomobil” Autoshow’da tanıtıldı

25 yıllık otomotiv gazetecisi Murat Tosun uzun süredir beklenen romanı “1 Adam 1000 Otomobil 1 Araba Romanı” İstanbul Autoshow 2017 fuarında tanıttı. Roman, 15 Mayıs tarihinde D&R raflarında olacak. 

Türkiye’nin tüm önemli yayınlarında görev alan ve şu anda Stil Yayıncılık’da Direktör olarak görevine devam eden Murat Tosun, 25 yıllık gazetecilik hayatında başına gelen keyifli ve hüzünlü anları bu romanda kitaplaştırdı.

Fuardaki Otostil standında lansmanı yapılan romanı okuyucularına imzalı olarak dağıtan Murat Tosun “Uzun süredir hayalini kurduğum bu kitap nihayet gerçek oldu. 25 yıllık bir gazetecinin başına gelenler dışında hayatımdaki önemli noktaları da anlattığım bu romanda herkes kendi hayatından bir parça bulacak ve bu kitabı bir solukta okuyacak” diyor. Fuarda beklediğinden çok daha büyük bir ilgiyle karşılaşan 1 Araba Romanı’nın 5000 adetlik tanıtım baskısı kısa bir süre içinde tükendi.

Murat Tosun’un ilk romanı olan 1 Adam 1000 Otomobil (1 Araba Romanı)  15 Mayıs tarihinde D&R raflarında okuyucularla buluşacak.

murat-tosun