Yeni VW Transporter VW fiyat listesi VW modelleri otostil dergisi

Türkiye için yapılan Transporter Uber kurbanı olur mu?

Türkiye için yapılan Transporter Uber kurbanı olur mu?

İlk olarak 68 yıl önce üretilen Transporter, yeni 8+1 koltuklu versiyonuyla Volkswagen showroomlarında yerini aldı. Yeni VW Transporter geldi.

Tasarım ve donanım özelliklerinin yanı sıra, 2.0 TDI 150 HP gücündeki motor ve otomatik vites seçeneğiyle satın alınabilen Yeni Transporter 8+1, 164.950 TL fiyat etiketine sahip.

Türkiye’ye özel olarak tasarlandı

Türkiye’ye özel olarak tasarlanan Yeni Transporter 8+1, Volkswagen DNA’sını yansıtan farlar, tek krom şeritli ön ızgara ve ön tampon ile arka kısımda keskinleşen hatların yanı sıra, dış tasarımında dikkat çekici farklılıklara sahip. Gövde renginde tampon, yan aynalar ve kapı kolları Transporter 8+1’e daha şık bir görünüm kazandırmış. Yükseklik ayarlı halojen farlar, ısı yansıtıcı ve renkli camlar, rezistanslı arka cam ve cam sileceği ile sürüş konforu sağlanırken arka park sensörü sayesinde rahat park etme imkanı sunuluyor.

Vergi avantajlı

2014 yılında kabul edilen ilgili kanunla, en fazla 9 koltuğa sahip olabilen ve insan taşımak amacıyla imal edilen motorlu taşıtların otomobil sınıfına dahil olmasıyla birlikte otomobil statüsünde tescil edilen Transporter 8+1, böylece düşük MTV ile Transporter sahibi olmak isteyenler için daha cazip bir hale geliyor.