Yeni Volvo S60 otostil dergisi

Yeni Volvo S60 ile rekabeti yeniden başlatacak

Yeni Volvo S60 ile rekabeti yeniden başlatacak

Yeni Volvo S60 2019 model olarak yıl sonunda tanıtılacak. Aracı görenler onun küçük bir S90 olduğunu düşünecektir.

Yeni Volvo S60’a ilk bakıldığı anda aracın küçük bir S90 olarak hazırlandığı belli oluyor. Daha önce de casus fotoğrafları internete düşen Volvo S60’ın yeni nesli bu yılın sonunda tanıtılacak. Aracın satışa sunulması ise yılbaşını bulacak.

Yeni Volvo S60 yıl bitmeden gelecek

Volvo S60 2019 model olarak tanıtılacak. Aracın ön tasarımında da arka tasarımında da S90 modelinden bolca iz göreceğiz. Volvo’nun yeni marka yüzüyle donatılacak otomobilin arka kısmında ise benzerlikler artacak. Aracın profilinde ise arkaya doğru yükselen cam çizgisi ve geniş çamurluklar dikkat çekecek. Volvo bu araçta versiyona göre 19 inçlik jantları da sunacağı için bu geniş çamurluklar zengin jant alternatiflerine ev sahipliği yapacak.

Aracın iç mekanında da dış tasarımda olduğu gibi S90 modelinden izler görülecek. Ancak henüz orta konsol tasarımıyla ilgili bir tasarım detayı sızmadı ve bu alanın gizemi devam ediyor.

Volvo bu aracı Güney Carolina tesisinde üretecek ve pek çok ülkede satışa sunacak. Bu fabrikanın kapasitesi yıllık 100 bin araç üretimi ve yeni nesil XC90 da bu tesiste üretilecek.

Yeni Volvo S60

Yeni Volvo S60