Yeni Passat’ın en lüksü 500 bin TL oldu

Volkswagen Passat’ın en son teknolojilerle donatılan yeni versiyonu Volkswagen Yetkili Satıcıları’nda yerini aldı. Modelin başlangıç fiyatı 233.500 TL iken en üst versiyon için istenen bedel 498.200 TL.

PAYLAŞ
Yeni Volkswagen Passat

Pazara sunulduğu 1973 yılından bu yana 30 milyon adetlik satış rakamına ulaşan Passat, yenilenmiş haliyle Volkswagen Yetkili Satıcıları’nda yerini aldı. Yeni Volkswagen Passat fiyatıyla el yakacak gibi görünüyor.

2005 yılından bu yana aralıksız olarak Türkiye’de segment lideri olma başarısı gösteren Passat, Türkiye’de sırasıyla Impression, Business ve Elegance olmak üzere üç farklı donanım seviyesinde tercih edilebiliyor.

Yeni Volkswagen Passat hangi motorlarla geldi?

Üç farklı donanım seviyesinde de alınabilen DSG şanzımana sahip 1,5 lt TSI ACT 150 HP benzinli seçeneğin yanı sıra, yine üç donanım seviyesinde de sunulan DSG şanzımana sahip 1.6 lt TDI 120 HP dizel seçeneğine de bulunuyor. Yeni Passat ayrıca, Business ve Elegance donanımlarıyla alınabilen 2.0 lt TDI 150 HP ve sadece Elegance donanımla sunulan 2 lt TDI SCR 240 HP 4Motion seçeneğine de sahip.