Yeni Seat Tarraco Seat Tarraco ne kadar otostil dergisi

Yeni Seat Tarraco’nun iç mekan görselleri de sızdı

Yeni Seat Tarraco’nun iç mekan görselleri de sızdı

Yeni Seat Tarraco önümüzdeki yıl ülkemiz yollarında boy gösterecek. Ancak aracın şimdide internette tasarımını gösteren fotoğraflar dolaşmaya başladı bile. Şimdi ise iç mekan tasarımının nasıl olacağına ışık tutan görseller karşımıza çıktı.

Seat’ın yeni 7 kişilik SUV’u Tarraco, Arona ve Ateca ile başlayan atağa önemli bir katkı sağlayacak. Seat artık marka konumlandırmasını çok farklı bir noktaya taşımak istiyor. Bunun için firma Cupra’yı bile ayırıp alt markası haline getirdi. Bu SUV atağıyla da özgünlüğünü pekiştirecek gibi.

Seat’ın yeni modeli Tarraco önümüzdeki yıl ülkemizde satışa sunulacak. Şu an için aracın resmi dış tasarımına ait görseller paylaşılmadı. Ancak internette ortaya çıkan fotoğraflara bakılırsa Tarraco’nun klasik Seat çizgilerinde olması kimse için sürpriz olmayacak.

Geçtiğimiz hafta yansıyan bu dış tasarım fotoğraflarından sonra şimdi ise iç mekanın nasıl göründüğünü ortaya çıkartan fotoğraflar sızdı. Bu fotoğraflara göre Tarraco elbette markanın diğer modelleriyle benzerlikler taşısa da özellikle multimedya ekranı sayesinde onlardan farklı olmayı da başaracak.

Bu fotoğraflar çok detaylı olmasa da ana hatları belli ediyor. Buna göre araçta VW modellerinde gördüğümüz yeni nesil gösterge paneli kullanılacak. Klima kumandaları ve DSG vites kolu ise diğer Seat modelleriyle ortak olacak. Direksiyon klasik bir Seat tasarımına sahipken vitesin arkasında sürüş modu seçimi için bir yuvarlak düğme yer alacak. Aracın iç mekanında en çok dikkati ise yeni multimedya ekranı çekiyor.

Yeni Seat Tarraco

Yeni Seat Tarraco