Yeni Range Rover SV Land Rover fiyatları otostil dergisi

Range Rover SV Coupe yüksek hız testini de sorunsuz geçti

Range Rover SV Coupe yüksek hız testini de sorunsuz geçti

Yeni Range Rover SV Coupe bu yıl tüketicilerle buluşacak. Aracı yüksek hız testleri Almanya Nürburgring Pisti’nde yapıldı.

Range Rover’in en yeni üyesi Range Rover SV Coupe bu yıl dördüncü çeyrekte tüketicilerle buluşacak. Araç teslimlere başlamadan önce son testlerinde objektiflerimize yakalandı.

Range Rover SV Coupe şu anda satılmakta olan en pahalı arazi araçlarından. Aracın fiyatı Rolls-Royce Cullinan ile yarışır düzeyde. Peki neden bu otomobil bu kadar pahalı? Çünkü sadece 999 adet üretilecek. Bu da çok özel kişilerin bu aracı alması demek ve fiyat da o orantıda yüksek.

Range Rover SV Coupe bu yıl dördüncü çeyrekte sahiplerine teslim edilemeye başlanacak. Bu nedenle de Land Rover yüksek fiyatlı aracında hiçbir hata olsun istemiyor. Aracın sahiplerine teslim edilmeye başlanmasından önce de firma modeli Nürburgring Pisti’nde test ederken objektiflerimize yakalandı.

Araç şaşırtıcı biçimde kamuflajlı olsa da aslında daha önce tanıtılan Coupe modelden farklı özelliklere sahip değil.

Range Rover’in SVR isimli özel modellerini üreten departmanın da katkısıyla şekillendirilen SV Coupe pistteki yüksek hız testlerinden sonra son kez yol testlerine alınacak ve daha sonra da modelin teslim süreci başlayacak.

Yeni Range Rover SV

Yeni Range Rover SV

Yeni Range Rover SV

Yeni Range Rover SV