Yeni Nissan X-Trail kaç paradan satışa sunuldu? Araba Dergisi otostil

Yeni Nissan X-Trail kaç paradan satışa sunuldu?

Yeni Nissan X-Trail kaç paradan satışa sunuldu?

Dünyanın en çok satan SUV modeli Nissan X-Trail yenilendi. Aracın tasarımı, ekipmanları ve teknolojileri yenilendi. Dış tasarım detayları yenilenen X-Trail’in yeni özelliklerle iç mekan kalitesi artırılırken sürüş güvenliğini destekleyen bir dizi yeni teknolojiler devreye alınmış.

Nissan Genel Müdürü Sinan Özkök yaptığı değerlendirmede, “SUV pazarına olan ilgi ve talep her geçen gün artmaya devam ediyor. Rekabetin bu denli yoğun olduğu bir ortamda X-Trail modelimizin SUV segmentindeki dünya liderliği ile gurur duyuyoruz. Avrupa ile aynı anda satışa sunduğumuz yeni X-Trail’in, yenilenen özellikleriyle müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam edeceğine ve aile boyu heyecan yaratacağına inanıyoruz.” dedi.

http://www.otostil.com/category/karsilastirma/

Nissan X-Trail’in dış tasarımı güncellenirken, “Aile boyu heyecan” için kullanım kolaylığını arttıran yeni özellikler ve yenilikçi teknolojiler dikkat çekiyor. Nissan Intelligent Mobility özellikleriyle güncellenen Yeni X-Trail Avrupa ile aynı anda Türkiye pazarına sunuldu.

http://www.nissan.com.tr

Dünyanın en çok satan SUV modeli Nissan X-Trail’in tasarımı, ekipmanları ve teknolojileri yenilendi. Dış tasarım detayları yenilenen X-Trail’in yeni özelliklerle iç mekan kalitesi artırılırken sürüş güvenliğini destekleyen bir dizi yeni teknolojiler devreye alındı. Ayrıca yeni Nissan X-Trail ile 7 koltuk seçeneğine ek olarak 5 koltuk seçeneği de ürün gamına dahil oldu. X-Trail; öncelikle beş, Eylül’den itibaren de yedi koltuklu versiyonlarıyla keyifli yolculuklar hayal eden dinamik aileleri hedefliyor.

Lansmana özel kampanyası var

Eklenen özellikler ile daha donanımlı hale gelen Yeni Nissan X-Trail, lansmana özel 162 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, en donanımlı versiyon olan Platinum versiyonu ise 190 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerle buluşacak. Nissan ayrıca, Yeni X-Trail için lansmana özel 36 ay vadeli yüzde 0,99 faizle 60 bin TL kredi fırsatı sağlıyor.

Yeni Nissan X-Trail

Yeni Nissan X-Trail

Yeni Nissan X-Trail