Honda’nın makyajlanan küçük SUV’u HR-V bu yıl geliyor otostil Yeni Honda HR-V

Honda HR-V makyajlandı ve bu yıl ülkemize geliyor

Honda HR-V makyajlandı ve bu yıl ülkemize geliyor

Honda’nın 2018 model en küçük SUV’u HR-V, yeni bir görünüm ve ekstra rahatlık sunacak şekilde makyajlandı. Yeni Honda HR-V makyajlı yüzüyle geliyor.

Honda’nın SUV ailesine, yeni CR-V’nin peşinden katılan makyajlı HR-V, 2018 model olarak bir dizi yenilik ve güncellemeyle geliyor.

Makyajlı HR-V, bir takım tasarım değişiklikleri, artırılan kabin konforu ve yeni bazı özelliklerle geliyor. Otomobilin ön tarafı, Honda’nın tasarım dilinin en son yorumundan payını almış. Yenilenmiş ön tampon, farlar ve ızagra; dış tasarım açısından en çok gözümüze çarpan noktaların başında yer alıyor. Ön tampon, dairesel sis farlarıyla daha büyük hava deliklerine kavuşurken; ızgaraya yeni krom üst detaylar eklenmiş. HR-V’nin farları da yeniden tasarlanmış ve LED gündüz farları artık tüm araçlara standart olarak uyarlanmış.

Otomobilin arka tarafındaki revizyonlardan bahsedecek olursak; krom bir şerit, artık daha koyu lenslere sahip yenilenmiş stopları birleştiriyor. Daha yüksek donanım paketine sahip otomobiller, 17 inçlik yeni alaşımlı jantlarla satın alınabiliyor. Ayrıca yenilenen LED stoplar yine krom olan egzoz ile tamamlanabiliyor.

Kabin içine geçecek olursak; Honda’nın, koltukları daha konforlu hale getirmek için yeniden tasarladığını görüyoruz. Sürücü ve ön yolcu için yeni yastıklama ve sırt desteği eklenen otomobilin, standart koltuk döşemesinin de kalitesi artırılmış.

Otomobil giriş seviyesinde; 1.5 litrelik i-VTEC benzinli 128 beygir gücündeki motor seçeneğiyle, 155 Nm tork üretecek. Honda, motorun pürüzlülüğü ve verimliliği artırmak için sürtünmeyi azaltıcı önlemler aldığını söylerken, yeni HR-V otomobili daha fazla ses yalıtımı da sağlayacak.

Yeni Honda HR-V

Yeni Honda HR-V

Yeni Honda HR-V