Yeni Citroen C4 30 Haziran’da tanıtılacak

Tamamen elektrikli, benzinli ve dizel olmak üzere üç farklı enerji türüne sahip yeni nesil Citroen C4, 30 Haziran’da tüm dünyaya tanıtılacak ve 2020 yılının ikinci yarısından itibaren satışa sunulacak.

PAYLAŞ

Yeni e-C4 ve Yeni Citroen C4;  %100 elektrikli, benzinli ve dizel olmak üzere üç farklı enerji seçeneği ile müşterilerin verimlilik ve yüksek performans beklentilerini karşılamaya hazırlanıyor. Araçla ilgili detaylı bilgiler 30 Haziran’da açılanacak.

Yeni elektrikli e-C4; C5 Aircross SUV Hybrid, Ami, e-Jumpy ve e-SpaceTourer modellerinin ardından Citroen markasının elektrikliye geçiş stratejisinin beşinci modeli olarak yollara çıkıyor.

Süspansiyonları ile öne çıkacak

Yeni elektrikli e-C4 ve Yeni C4, Citroen Advanced Comfort programının uygulanması sayesinde son derece konforlu ve çok yönlü bir yapı kullanıma sunduğu iddiasıyla yola çıkacak. Progressive Hydraulic Cushions süspansiyon yol ve sürüş konforu sağlarken, Advanced Comfort koltuklar kabin içi konforu en üst seviyeye çıkartıyor deniliyor. Geniş ve ferah bir yaşam alanı, ön yolcu için sunulan ve dünya tanıtımı yapılacak olan yeni bir özellik, kullanım konforu ve günlük hayatı kolaylaştıran yardımcı teknolojiler kabin içi konfor özelliklerini tamamlıyor deniliyor.

Yeni Citroen C4