Yeni BMW Z4 BMW Z4 kaç para Z4 ne zaman satılacak otostil dergisi

Yeni BMW Z4 kumaş tavanıyla bu yaz bayilerde olacak

Yeni BMW Z4 kumaş tavanıyla bu yaz bayilerde olacak

Yeni BMW Z4 geliyor. BMW Z4 kumaş tavanla üretilmeye devam edecek. Yeni Z4 hangi modelle kardeş?

Yeni BMW Z4, BMW’nin Toyota ile başlattığı ortaklığın ilk meyvesi olacak. Aynı zamanda bu model Scion markası altında da satılacak.

Yeni BMW Z4 Roadster öncüsü gibi kumaş tavanlı olarak üretilecek. Aracın kış testleri esnasında Automedia tarafından kamuflajlı haline bakılırsa uzun burun ve yayvan gövde gibi tasarım öğeleri öncü modelde olduğu gibi kullanılmaya devam edilecek. İki kişilik oturma alanına sahip olan otomobilin tavanı ise elektrikli olarak kumanda edilecek.

Yeni Z4 hangi motorlara sahip olacak?

Araçta sunulacak motor seçeneklerinin 190 HP’den başlayacağı ve M versiyonunda 425 HP’ye ulaşacağı açıklanıyor. Ayrıca bu ortak modelin bir de hibrit versiyonu olması düşünülüyor ama büyük ihtimalle Toyota logosu ile satışa sunulacak.

İki modelin hedeflediği tüketici ise birbirinden çok farklı. Toyota Supra daha çok safkan sürüş keyfi ve performans isteyenler için hazırlanırken, BMW daha fazla konfor ve lüks isteyenlere hitap edecek.

BMW Z4 yazın bayilerde

BMW Z4 modelinin bu yıl Haziran ayında tanıtılması bekleniyor. Aracın satışına da hemen lansmanla birlikte başlanacak. BMW modelin üstü açık olmasından ötürü yaz aylarında tüketicilerin bu modeli almasını istiyor.

Yeni BMW Z4

Yeni BMW Z4