Yeni BMW M3 G80 teknik özellikleri M3 detayları otostil dergisi

Yeni BMW M3 2020 yılında geliyor

Yeni BMW M3 2020 yılında geliyor

BMW’nin M serisi sedan otomobillerinin en küçük üyelerinden yeni BMW M3’ün kamuflajlı hali görüntülendi. Görüntülenen M3 modelinin G80 kasa koduna sahip, 2020 yılında tanıtılması beklenen model olduğunu söyleyebiliriz.

Fotoğraflardan da göründüğü üzere otomobilin üzerinde yoğun bir kamuflaj bulunuyor. Fakat buna rağmen arka taraftaki 4 çıkışlı egzoz ve büyük fren diskleri göze çarpan ilk detaylar arasında.

Otomobilin çamurlukları standart 3 serisi ile aynı boyutlara sahip görünüyor. Her ne kadar BMW yoğun bir kamuflaj ile otomobili kaplamış olsa bile BMW M3’ün ağabeyi M5’teki gibi bir tasarıma sahip olacağını düşünüyoruz.

Yeni BMW M3’ün teknik özellikleri

Ayrıca dört tekerlekten çekiş sistemine sahip olan M5’te kullanılan çekiş sistemininde yeni M3 (G80 kasa kodlu) modelinde de olması bekleniyor. Tabii burada ufak bir fark olacak. BMW yeni M3’ü satın alacak kullanıcılarına xDrive olarak adlandırdığı dört tekerlekten çekiş sistemini opsiyon olarakta sunabilir. Güncel M3 modelinin 425 bg güç, CS versiyonun ise 453 bg güç ürettiğini hatırlayacak olursak, yeni gelencek olan modelin 450-500 bg güç üretmesi bekliyor. 6 ileri manuel ve 8 ileri otomatik şanzıman ile geleceğine dair söylentilerin olduğu model için marka tarafından henüz bir açıklama yapılmadı.

Yeni BMW M3 G80

Yeni BMW M3 G80

http://www.otostil.com/category/yenilikler