Vava Cars Türkiye ikinci el otomobil satışı otostil dergi

Vava Cars ikinci el otomobil severler için geldi

Vava Cars ikinci el otomobil severler için geldi

VAVA Cars, yepyeni bir bakış açısıyla Türkiye’de ikinci el pazarına iddialı bir şekilde girmeye hazırlanıyor. VAVA Cars otomobil sahiplerinin araçlarını hızlı, güvenli ve zahmetsiz bir şekilde satmalarını sağlamayı hedefliyor.

Vava Cars Türkiye ikinci el otomobil piyasasına hareket getirecek

Nisan ayı itibariyle Petrol Ofisi işbirliğiyle hizmet vermeye başlayacaklarını belirten VAVA Cars Genel Müdürü Uğur Sakarya; “VAVA Cars ile herkesin güvenle otomobilini satabileceği bir hizmet konsepti yaratarak; Türkiye’de ikinci el otomobillerin alım satımını kökünden değiştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

VAVA Cars Genel Müdürü Uğur Sakarya, ikinci el araç pazarındaki büyüme trendine dikkat çekerek “VAVA Cars olarak çığır açacak nitelikte yeni hizmetlerimiz ile ikinci el otomobil alım satımında yaşanan zorlukları ortadan kaldırmaya ve tüketici ile bayilerin alım satım işlemlerini güvenilir bir ortamda yapmalarını sağlamaya geliyoruz.

VAVA Cars ile herkesin güvenle otomobilini satabileceği bir hizmet yaratarak, ikinci el otomobillerin alım satım şeklini kökünden değiştirmeyi hedefliyoruz” dedi.