Uluslararası Yılın Vanı ödülü PSA'nın oldu Otostil dergisi

PSA Ödülleri kaptı, ticarileri 2025’e kadar elektriklendirecek

PSA Ödülleri kaptı, ticarileri 2025’e kadar elektriklendirecek

2019’dan bu yana Groupe PSA tarafından piyasaya sürülen tüm yeni modeller ya tamamen elektrikli ya da şarj edilebilir hibrit güç aktarma sistemleri ile birlikte geliyor. Grubun amacı tüm binek ve hafif ticari araç yelpazesinin 2025 yılına kadar elektrikli hale getirilmesidir.

Avrupa’daki Hafif Ticari Araçlar portföyü ise, 2021’in sonuna kadar tamamen elektrikli hale getirilecek.

24 Avrupa ülkesinden ve Rusya’dan 24 bağımsız gazeteci ve uzmandan oluşan jüri, yeni Peugeot e-Expert, Citroën ë-Jumpy, Opel Vivaro-e ve Vauxhall Vivaro-e’yi -hafif ticari araç yelpazemizdeki ilk elektrikli araç- 2021 «Uluslararası Yılın Vanı» (IVOTY) seçti.

Yeni Peugeot e-Expert, Citroën ë-Jumpy, Opel Vivaro-e ve Vauxhall Vivaro-e, çapraz iş programının bir parçası olarak tasarlandı ve tüm müşterilere ödün vermeden taşıma kapasiteleri ve yükleme hacimleri sunuyor: zanaatkârlar, şirketler ve yöneticiler.

Yeni nesil teknolojilerden, destek sistemlerinden ve müşterilerimizin güvenliği ve rahatlığına olan bağlılığımızdan destek alıyorlar.

Peugeot Partner, Citroën Berlingo van, Opel Combo ve Vauxhall Combo serisine verilen 2019 Uluslararası Yılın Vanı ödülünün ardından, sadece iki yıl içindeki bu ikinci IVOTY ödülü, Groupe PSA’nın yeni nesil hafif ticari araçlarının ve elektriğe geçiş stratejisinin pazarla olan ilişkisini doğruluyor.